«Коловрат» – школа життя по-українськи

У сучасному житті молоді є не так багато умов, в яких юнаки та дівчата могли б проявити свої кращі людські риси і розкрити внутрішній потенціал. Багато хто і не підозрює, якою силою волі, характеру, відваги, дружби, відданості, самопожертви володіє.

Табір “Коловрат” – це ласкаве сонце, тепла річка, запашні трави, загадковий ліс, вечірні вогнища, пісні під гітару, розваги та багато нових знайомств. Але власне відпочинок є умовним, бо насичена програма дуже щільна та вимоглива: вільного часу практично немає, як відсутні слова “не хочу” й “не можу”, адже є головне завдання – створити умови, в яких у захоплюючій та динамічній формі молодь переступить через свої дитячі фобії та манерності. Певним чином, це є школа життя. Наша ціль – виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого юнацтва та молоді України, вивчення питань особистої та колективної безпеки, формування в молоді психологічної та фізичної витривалості, що надзвичайно важливо для виховання дитини ефективним членом суспільства.

Отже, якщо ви енергійні, відчуваєте жагу пригод, хочете перевірити свої можливості в польових умовах, або ж просто прагнете зрозуміти «А що ж таке справжнє життя?», змінити себе і перемогти свої слабкості, виховати волю та навчитись перемагати, пропонуємо взяти участь в патріотичному, навчально-практичному, наметовому таборі “Коловрат”!

Побувавши в таборі, крім активного відпочинку, ви пройдете курс тренінгів з лідерства, роботи в команді, оволодієте уміннями та навичками з туристичних дисциплін (топографія, самовиживання в природі, перша медична допомога, мандрівництво, в’язання вузлів) основ правознавства, краєзнавства та народознавства. Як результат – формування психологічної та фізичної витривалості, здобуття життєвого досвіду. Теоретичні та практичні заняття, здобуті на цьому таборі, не є “мертвими”, а можуть вже завтра врятувати життя та допомогти вийти переможцем з екстремальної ситуації.

На таборі панує сувора дисципліна, чіткий розпорядок дня, табу на шкідливі звички. На порушників накладаються дисциплінарні стягнення, в окремих випадках – виключення з табору.

На превеликий жаль захід не має бюджетного фінансування, тож відбуватиметься за батьківські кошти, велику надію (можливо, дарма) покладаємо на спонсорську допомогу. Просимо всіх небайдужих сприяти проведенню ЄДИНОГО патріотичного табору на Сумщині, що відбувається завдяки зусиллям ентузіастів.

До числа таборовиків зараховується молодь віком 13-18 років включно. Табір проходить з 17 по 28 червня. Витрати на участь складуть 300-350 гривень. Підстава для зарахування – співбесіда, заява батьків та обмінна медична картка. Учасники можуть зареєструватись за адресою: вул. Горького 2. Детальніша інформація за телефоном 0663441341 (Олександр). Також – за посиланням: http://vk.com/kolovrat2012

Координати організаторів:

Олександр Бойко, 06634441341

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *