Проекту нового Трудового кодексу України – Ні!

«Проекту нового Трудового кодексу України – Ні!» – під таким гаслом у Сумах в сквері біля пам’ятника Великому Кобзарю Тарасу Шевченку пройшов мітинг, організований 1 травня на честь Дня Міжнародної солідарності Сумським об’єднанням вільних профспілок «Громадський контроль». 

Головна тема акції – це приділення уваги розгляду останньої редакції Трудового кодексу України, проекту якого вже 18 травня Верховна Рада може ухвалити у другому читанні.  Зокрема юрист Дмитро Ткаченко ознайомив присутніх з Аналізом проекту ТКУ.

Серед виступаючих на мітингу виступив заступник голови Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Микола Тисячник, який від імені Організації привітав присутніх зі Святом солідарності.

«Свято Першого Травня – це перш за все свято нашої єдності, нашої солідарності. Ми не розуміємо тих українців, які сприймають Першотравень, лише як комуністичне свято, відгук радянського минулого. Це свято, що залишилось нам у спадок від Радянського Союзу, має давні корні та традиції, зокрема і українського народу. 1 Травня – Свято солідарності лише використовують представники антинародного режиму та т.зв. вожді буржуазної комуністичної партії», – наголосив у своєму виступі Микола Тисячник.

Осавул Сумського слобідського козацького полку, активіст товариства «Просвіта» та Української Націоналістичної Самооборони (УНСО) Олександр Подольський зачитав вірша «Покритка» відомого українського революціонера, Провідника УНА-УНСО Анатолія Лупиноса, за якого автор, як відомо, в 1971 році отримав 12 років спецув’язнення.

За словами пана Олександра безсмертна творчість Анатолія Лупиноса  та багатьох інших українських поетів-революціонерів є актуальна, як ніколи. «Їхні твори і нині надихають українців на продовження національно-визвольної боротьби. Але потрібно популяризувати українську революційну поезію не тільки серед представників націонал-патріотичних сил, яка їм і так в більшості відома, а серед широкого кола українського суспільства. Ця поезія солідаризує та об’єднує українців», – заявив Олександр Подольський.

У резолюції мітингу солідарності, яку зачитав лідер вільних профспілок Сумщини Олександр Ткаченко, зазначається, що Трудовий кодекс, який планує прийняти Верховна рада 18 травня, – це нове сучасне ярмо, що збираються накинути на шиї найманих працівників їх роботодавці.

«Вимагаємо у народних депутатів України, якщо вони себе такими ще вважають, зняти з порядку денного Верховної Ради 18 травня питання про розгляд проекту Трудового кодексу, за що йде збір підписів по всій Україні. Залишаємо за собою право прямого народного волевиявлення прийти до стін Верховної Ради України й Адміністрації Президента України разом зі всіма людьми доброї волі і покласти блюзнірству край», – говориться у резолюції, яка була одноголосно прийнята у Сумах на мітингу солідарності.        

 

 

Інформаційно-аналітична служба

Сумської обласної організації

Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *