Олександр Хоменко: “Безмежно дякую громадянину Януковичу…! “

Суми. 22 січня 2012 року. В цей недільний день, біля пам,ятника Т.Г.Шевченко було велилюдно. День Соборності. Коротко з виступу голови комітету Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Олександра Хоменка:
” Я вітаю всіх людей доброї волі, які прийшли в цей день !”
“Ті, хто виступав до мене, і ті , хто буде виступати після мене, розповідатимуть багато історичних моментів…” … і то, не до нашого свята ! Коли в цій країні керують знахабнілі чиновники, закони приймають аморальні та продажні законотвортці, колядують судді, по “беспределу” діють правооохорнці, безбжники олігархи. Це не Соборна Україна! Це уркаїна. Вона Соборною бути не може! Втім, сьогодні, від Сходу до Заходу, від Заходу до Сходу українці святкують День Соборності! Я, в чергове, безмежно дякую громадянину Януковичу, який тимчасово займає посаду Президента України, за титанічні зусилля по консолідації Української Нації. Тепер справа за Нацією! Наголошую, не за “насєлєнієм”, не за “народнястямі” які проживають на нашій землі, а за нами. Слава Нації! Смерть ворогам!

1 thought on “Олександр Хоменко: “Безмежно дякую громадянину Януковичу…! “”

  1. Ти правий. Навіщо нам Інтернетити? Нам інформацію треба подавати. І хоча, за браком часу, ми не вичитуємо коменти різних мудаків та “тролів” ( для нас це одне стадо ), в цьому випадку, ми навіть відповідь даємо. По-перше, ми не працюємо в Секретаріаті Верховної Ради. Можливо, там верстають краще. По-друге, ми були вельми здивовані, коли з,ясувалося що “жидо-комуніст” – це прямий вихід на www. sbu.gov.ua ( себто, центральний сайт СБУ ). Вам там що, панове, нічим займатись? Чи ви, на наші податки тільки тим і займаєтесь, що “тролите” Інет та намагаєтесь навчити інших як Юстас верстав свої повідомлення до Центру. Без подальшого контактування. Адью.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *