Принципи нашої родини

(Уривки з праці «Наш політичний світогляд»)  

СОЛІДАРНІСТЬ – ПЕРШИЙ ПРИНЦИП ОРГАНІЗАЦІЇ

Організація будується за принципом відповідальності «кожен за кожного». Це означає, що Організація готова завжди прийти на допомогу кожній своїй людині. Так само кожна наша людина повинна бути готова у будь-який момент з усією рішучістю виступити за нашу ідею.

Приходити на допомогу своїм співвітчизникам – це найкращий засіб пропаганди організаційної солідарності. Проте Організація допомагає лише рішучим та сміливим людям, але не тим, хто любить сидіти в кущах і дивитися як йому допомагають інші. Помагати боягузам, означає плодити боягузтво у набагато більших масштабах. Організація захищає лише тих, хто бореться.

АВТОРИТЕТ – ДРУГИЙ ПРИНЦИП ОРГАНІЗАЦІЇ

Основна причина краху всієї сучасної економічної та адміністративної політики полягає в тому, що найголовнішим пануючим принципом у нашій державі став принцип безвідповідальності. Причина безвідповідальності полягає в приниженні ролі авторитету, ролі сильної особистості.

На відміну від комуністичної та інших сучасних ідеологій, які нівелюють роль особистості і тим самим пропагують направо і наліво принцип безвідповідальності, Організація прагне виховати у своїх лавах сильну людину, яка повинна бути водночас і яскравою особистістю.

СИЛА – ТРЕТІЙ ПРИНЦИП ОРГАНІЗАЦІЇ

Фактори солідарності та авторитету, вірніше їх з’єднання в одне ціле, дають у результаті третій вирішальний фактор – фактор сили.

Все велике у світовій історії народилося завдяки боротьбі, і завжди усьому великому передувала сила. Як показує історія, спочатку була сила, а вже потім – єгипетські піраміди, антична культура, готика тощо. Завжди спочатку формувалася сила, яка повинна була розчистити простір для всього подальшого розвитку цивілізації. Як Ярославу Мудрому передував Святослав Завойовник, так само просвітянській діяльності Києво-Могилянській Академії передували успішні походи гетьмана Сагайдачного. Меч у всі часи прокладав дорогу культурному розвитку.

У нашому світі безвольність, слабкість і боягузтво завжди будуть відступати і капітулювати перед рішучістю, сміливістю, твердістю і мужністю.

Тому, ставлячи принципи сили в основу нашої теперішньої боротьби, ми вбачаємо в даному принципі також і вирішальну основу майбутньої величі і політичної могутності нашої держави.

ГОТОВНІСТЬ ДО САМОПОЖЕРТВИ – ЧЕТВЕРТИЙ ПРИНЦИП ОРГАНІЗАЦІЇ

Щоб успішно долати будь-який опір противників, з безмежною рішучістю усувати з дороги всі перешкоди, що заважають втіленню наших ідей, повинен бути присутній фактор готовності до самопожертви.

Народ, який не має у своєму середовищі достатньо особистостей героїчної вдачі, приречений перебувати на задвірках світової політики та історії. Окрім того, відсутність саме таких людей є першими тривожними симптомами деградації та морального занепаду даного народу.

Сьогодні весь світ захоплений героїзмом чеченського народу, який вистояв у кривавій війні. Про це розповідають легенди. Але поїдьте на Кавказ і ви почуєте, як чеченці захоплено розповідають легенди про героїзм українських добровольців УНСО Сашка Білого і Олега Челнова, яких знає вся Чечня.

Олесь БАБІЙ

«Наша справа», № 44 (150), 31 жовтня1997 р.

0 thoughts on “Принципи нашої родини”

  1. Вконтакте замало зробіть кнопку для Facebook, це дискридитація моєї соцмережі 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *