Світлій пам’яті товариша присвячується…

Вже рік як не має Петра Перепуста, Микитовича або, як ми його ще називали – Дядька Петра (маючи його за свого Лупиноса – Дядю Толю), але він завжди буде з нами…

21 квітня в селищі Вільшана що на Харківщині за ініціативи Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) представники Української громади Сумщини вшанували славну пам’ять незламного борця за Українську Державу Петра Перепуста.

На могилі Петра Перепуста за участю ієрея Української Православної Церкви Київського Патріархату отця Сергія (Ярового) був відслужений молебень та освячений пам’ятник у вигляді мальтійського хреста, що був виготовлений на кошти друзів покійного пана Петра.

Присутні з великою теплотою згадували про життя Петра Микитовича.

… Він був, для нас, наче сучасний Сковорода. Мав багато впливових друзів, вмів вирішувати найскладніші питання, але вів скромний, майже аскетичний спосіб життя.

За короткий термін життя (помер, як і Анатолій Лупиніс, на 63 році життя…) Петро Микитович мав багато вірних друзів і товаришив, з особливою повагою до нього ставилася молодь, які часто провідували його аби розповісти про життя чи попитати поради.

Він вмів любити ближніх й прощати провини їхні. Своє життя Петро Микитович присвятив служінню Богові та Україні…

Але, як сказав о. Сергій, у ці великодневі свята (як і надалі) ми не повинні згадувати пана Петра у минулому часі, він живий і буде надалі жити у наших справах.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

0 thoughts on “Світлій пам’яті товариша присвячується…”

  1. Вічна Память хай буде Петрові Перепустові ! Як добре, що згадали Його в річницю смерті! Як мені боляче! A в липні буде 5 років як віддійшов в вічність наш з Петром друг, великий активість в Москві, журналіст Aнатолій Доценко! Яка шкода, що Україна втратила цих двох діячів, борців за Волю України! В Cіднеї їх постійно згадую, бувають такі дні, що хтось мені напише, або переглядаю знимки…Може мені би прислали знимку з могили Петра! Ще раз повторюю ВІЧНAЯ Їм память!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *