СУМИ: Українська Національна Асамблея (УНА-УНСО) закликає українців змінити Систему

Українська Громада Сумщини з числа представників патріотичних організацій та людей доброї волі традиційно на День повернення праху Великого Кобзаря в Україну зібралися у Сумах 22 травня біля пам’ятника Тарасу ШЕВЧЕНКУ.

Акцію по вшануванню пам’яті Великого Сина України словами “Заповіту” відкрив заслужений діяч мистецтв України, відомий кобзар Микола МОШИК. Також особливо було приємно слухати невмирущу поезію Тараса Шевченка з вуст юних шанувальниць творчості Великого Кобзаря – учениць ЗОШ №19 м. Суми.

Осавул Сумського слобідського козацького полку, активіст товариства «Просвіта», НРУ та Української Націоналістичної Самооборони (УНСО) Олександр ПОДОЛЬСЬКИЙ зачитав вірша Тараса Шевченка «Розрита могила», який і сьогодні є актуальним.

Серед чисельних виступів громадських активістів дещо відрізнялася своїм не форматним характером промова заступника голови Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Миколи ТИСЯЧНИКА, який на початку виступу привітав присутніх зі Святом Святого Миколая та поверненням Великого Кобзаря в Україну.

«Свого часу, майже сто років тому,  ідеолог українського націоналізму Дмитро ДОНЦОВ писав: “України, якої прагнемо, ще нема, але ми можемо створити її в нашій душі”. Українцям потрібно відкинути світлі ілюзії і сприйняти той жорстокий факт, що незважаючи на всі ці проголошенні Декларації та Акти, на сьогоднішній день Української Держави як такої немає. Наразі продовжується національно-визвольна боротьба за Україну», – заявив Микола Тисячник.

«Так само в наших насушних проблемах і кризах, винні не Янукович і Партія Регіонів, а ми самі, бо як відомо “Невинних немає” (Цитатник Екзистанта). На час писання свого “Кобзаря” Тарас Шевченко наводив сумну статистику: «Один козак на мільйон свинопасів». На разі, ця тенденція ще гірша! Тому сьогодні я не закликаю вас на повалення антинародного режиму. Я закликаю вас до Зміни Системи! Всім відома істина “Хочеш змінити цей світ – почни з самого себе”. Тому змінюйтесь, допомагайте змінюватися іншим і змінимо цей світ, цю Систему разом!», – закликав присутніх активіст Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Микола Тисячник

Серед чисельних віршів Тараса також пролунала революційна унсовська поезія, а саме вірші ветерана Організації Сергія ЧУМАКА, що були написані ним у 1993 році під час його перебування у Вінницькому СІЗО.

Інформаційно-аналітична служба

Сумської обласної організації

Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *