СУМЩИНА: Українська Національна Асамблея (УНА-УНСО) закликає українців до мобілізації

Представники Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО), Всеукраїнського об’єднання «Свобода» та Українського Козацтва в м. Ромни та в с. Пустовійтівка Роменського району провели спільну акцію до Дня Конституції України.

На початку акції священиками Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП) в Ромни був проведений урочистий молебень на честь невинно убієнних біля пам’ятника Жертвам Голодомору 1932-33 років.

Також відбувся святковий марш вулицями міста до пам’ятника Тарасу Шевченка, біля якого було проведено мітинг, присвячений Дню Конституції України та ситуації в нашій державі.

Заступник голови Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Микола ТИСЯЧНИК на початку свого виступу від імені Української Національної Асамблеї та Української Націоналістичної Самооборони (УНА-УНСО) привітав присутніх зі Святом Дня Конституції України.

«Вітаємо вас з Днем Конституції, але не тільки з цією, яку маємо – яка приймалася ″через коліно″ депутатами Верховної Ради вночі на 28 червня 16 років тому,  а потім змінювалася під кожного президента. Ми вітаємо вас перш за все з тією Конституцією України Пилипа Орлика, Конституцією 1710 року – першою у Європі та у Світі!», – заявив у своєму виступі Микола Тисячник.

Щодо питання про сьогоднішню ситуації у державі було знову наведено відому та сумну статистику з Кобзаря Тараса Шевченка: ″Один козак на мільйон свинопасів″. «Згідно багатьох чи майже всіх соцдосліджень показується ситуація не в кращу сторону, як в економічному, так і політичному сенсі. На словах всі бажають змін та ″покращення життя вже сьогодні″, але проблема полягає в тому, що лише невелика когорта українців роблять ці зміни. Сьогодні я хочу згадати справжнього Українця, справжнього Козака – Віталія ЗАПОРОЖЦЯ, якого вчора – 27 червня, Броварський районний суд засудив на 14 років позбавлення волі за те, що він захистив себе та своїх односельчан від ″бєспрєдєлу″ п’яного мента. Віталій, своїм прикладом показав, а вірніше нагадав нам, українцям, що треба робити з ворогом. Як відомо ″Слова роз’єднують – дія об’єднує″, тому сьогодні УНА-УНСО  мобілізує українців до активної дії», – закликав активіст УНА-УНСО Микола Тисячник.

Сумська організація Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) закликає керівництво Організації нагородити Віталія Запорожця Пустельним Хрестом УНСО – нагородою для  справжніх українців.

 Інформаційно-аналітична служба

Сумської обласної організації

Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *