СУМЩИНА: Чмирь повертає часи Щербаня!

122 співробітники Роменської центральної районної лікарні різко і одностайно «вирішили» вступити до лав ПР. Усі в один день!

Так пояснює масову «істерію» роменських медпрацівників головний лікар закладу Валентина Гунькова. Затята регіоналка, пані Валентина сама ж і очолила цей біло-синій «парад».

А от, що говорять постраждалі працівники лікарні: викликали у кабінет до начальства, дали заповнити заяву, взяли ще 14 грн. на якісь там потреби… і вже за кілька днів вручали партійні квитки (детальніше про це – на сайті Громадської мережі ОПОРА). Як у відомому радянському фільмі: упав, проснувся, гіпс.

Як бачимо, медпрацівників вербували у робочий час, коли вони мали би лікувати людей. У робочий час їм же вручали посвідчення партійців. Зобов’язали прийти у білих халатах – мабуть, аби фотографії вийшли колоритніші. На партійний сайт поставили новину з коментарями про «спільні ідеологічні цінності» та «престиж» партквитка …

І ще одне. Партійні квитки вручав ніхто інший, як «очільник місцевого осередку провідної вітчизняної політичної сили, Роменський міський голова Микола Калашник». І не посоромився ж… Ще й фото, де він роздає квитки, виклали на партійний сайт.

Це не єдиний випадок. Днями виховну бесіду провели ще й з конотопчанами – знову ж таки у бюджетному закладі! Голосно хвалили Конотопську РДА та районну раду, між тим – розповідали про всемогутність ПР. «Сєтєвой» маркетинг відпочиває.

Пам’ятаю, останній раз так масово і безпринципно заганяли людей до ліберальної партії Щербаня. Схоже, часи повертаються.

Олег МЕДУНИЦЯ

Центр досліджень регіональної політики

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *