УНА-УНСО: PER ASPERA AD ASTRUM („ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК”)

Вашій увазі пропонуємо статтю Миколи Карпюка, надруковану в газеті «Наша Справа», що видавалася силами Рівненської організації УНА-УНСО, яку очолював друг Микола в славні та бурхливі дев’яності…

Матеріал має специфічний характер з ухилом на езотеріку та астрологію з історії Організації (для внутрішнього та службового користування – тим, кого це стосується!).

Читайте, згадуйте, аналізуйте, панове Ветерани!

Історія кориться зіркам

Період кінця 1982 – початку 1983 р., відзначений парадом планет, народив в людях надзвичайно могутній революційний запал, якого не було вже давно. Поєднання Сатурна з Ураном в 1987 р. потягло за собою можливість створення нової філософської бази достатньої широти та соціального виходу. З`єднанням Сатурна з Ураном був відзначений також 1917 р. та 1953 – рік смерті Сталіна. Цей аспект великої глибини та сили відіграв важливу роль у політичному житті СРСР та зокрема України. Розташування Урану в Стрільці з 1982 р. по 1988 р. дозволило відверто протестувати проти застарілих традицій. Стихійно стала організовуватись велика кількість партій, які пропонували свої програми нового політичного курсу. Від більшості з них до цього часу залишились тільки туманні згадки. І лише декілька: РУХ, УНА-УНСО, КУН продовжили свою боротьбу і діяльність на політичній арені України.

 

Як народилась ідея створення УНА

Зимовим вечором в одній з київських квартир зібралось декілька молодих осіб. Сидячи за столом і попиваючи чай з бісквітними тістечками,  вони прийняли рішення створити нову політичну силу, яка б витримала будь-які потрясіння,  прийшла  до  перемоги  і  принесла нове майбутнє Україні та її народу. Діяльність цієї супер-організації повинна зробити Україну ведучою силою на політичній та економічній світовій арені, духовним центром світової цивілізації. Так народилася ідея створення УНА-УНСО. На календарі в цей день стояло 19 лютого 1987 р. і гороскоп УНА-УНСО включився і почав працювати саме тоді, в не 30 червня 1990 р. – офіційна дата створення Української Національної Асамблеї. Принцип включення та праці гороскопу узгоджується з процесом створення світу, який був описаний в Біблії як “Спочатку було Слово”. Коли народжується ідея, ми починаємо діяти для того, щоб втілити її в життя. Тому часом створення суспільних організацій слід вважати не дату офіційної їх реєстрації, а дату та час появи самої ідеї створення організації.

 

“Король на троні”

19 лютого 1987 р. Сонце знаходилось в 30 градусі Водолія. Цей градус вважається в астрології королівським або виграшним. З 360 градусів зодіакального кола лише 7 градусів є королівськими і 7 – руйнівними. Руйнівні градуси приносять невдачі, перепони, катастрофи. Людину, що має в натальній карті руйнівні градуси, в залежності від їхнього розташування, можуть переслідувати невдачі у фінансових, сімейних справах, кар`єрі, депресії і навіть нервово-психічні розлади (у Достоєвського в гороскопі було 4 руйнівних градуси, у Миколи Чаушеску руйнівний градус знаходився в останній третині другого дома, який відповідає за фінанси та заощадження. Цей показник вплинув на втрату ним наприкінці життя всього заощадженого величезного майна). Королівські градуси, навпаки, приносять вдачу, везіння, неочікувані подарунки долі. В гороскопі УНА-УНСО королівський градус знаходиться у дванадцятому домі – домі таємниці. Це означає вдачу у таємній, неофіційній діяльності. “Приходити до влади в результаті виборів – поганий смак” одне з висловлювань ідейного лідера організація Дмитра Корчинського. Офіційній, відкритій діяльності УНА-УНСО постійно заважає безліч факторів, прикладом цьому може послугувати свого часу постійні непристойні з затягування реєстрацієї цієї організації. 

Сонце є показником життєвої енергії, здоров`я, основного потенціалу та вдачі народженого. В натальній карті УНА, як вже згадувалось вище, воно знаходиться у 30 градусі Водолія. Цим градусом керує Плутон – планета творчої сили, яка вважається в астрології відзнакою покоління.   Плутон  впливає  на  великі  маси людей,   але  на  відміну  від  планети випадку Урану, діє не зненацька. Це є енергія, що поступово накопичується, повільно оволодіває речами. Саме при розташуванні Плутона у знаку Терезів, що утримують ситуацію в рівновазі, з 1971р. по 1982 р. в СРСР почався т.зв. період “застою”. З 1983 р. Плутон знаходиться в Скорпіоні, своїй обителі – це екстремальна ситуація, як кажуть “на грані”. Характеристика 30 градуса Водолія у Сабіанському календарі: “Король на троні”. Сонце часто символізувало королівську владу не тільки в астрології, але й в літературі, народному фольклорі: Володимир Червоне Сонечко, Людовік XІV – король-Сонце. До речі, народження сина, який проживе довге та щасливе життя передрік Людовику ХІІІ монах-домініканець, італійський філософ, поет, політик і астролог Томмазо Кампанелла, більше відомий зараз як автор комуністичної утопії, що написав відоме “Місто Сонця”. І насправді, королева Анна Австрійська після 22-років безплідного шлюбу народила сина – Людовіка ХІV, якого пізніше прозвали “Король-Сонце”. Розклад в гороскопі УНА говорить сам за себе, над ним варто замислитись… Сюди можна ще додати, що саме з цим градусом зодіакального кола пов`язана Київська Русь. Дякуючи його впливу на цей терен, склалась примовка, що “Русь не може без царя”. Пам`ятаєте: “Приходьте і володійте нами”? 

В 1988 р. в 30 градус Водолія вступила точка рівнодення. Цієї подією був відзначений кінець ери Риб і початок ери Водолія. Для західної культури епоха християнства, на початку якої на історичну арену виступила єврейська нація, що віддзеркалює своїми рисами знак Риб, закінчилась. Світ увійшов у перший градус ери Водолія – альтруїстичного знака свободи, який цінує творчість, злегка відірваний від реальності та націлений у майбутнє. Соціалістичні та комуністичні ідеї, а також ідеї про ведучу роль наукової думки у розвитку цивілізації (під знаком Водолія народжуються всі нові реформи та наукові винаходи, які часто випереджують свій час) – передвісники ери Водолія. Цілком можливо, що передвісником нової епохи в історії України є саме політична сила УНА-УНСО, також народжена під цим знаком.

 

Зірка Зороастра

Просидівши всю ніч, обговорюючи ідею створення організації, молоді люди прийшли до спільної думки на світанку. Гороскоп УНА включився, коли на сході сходив 15 градус Риб, тобто говорячи мовою астрології, Асцедент прийшовся на 15 градус Риб. На той час у 15 градусі Риб знаходилась одна з нерухомих зірок – Ахернар (Ахеран) – зірка першої величини, альфа Еридана (Еридан – “небесна ріка”). Так на межі першого дома в гороскопі УНА з`явилась зірка-дороговказ. Щаслива ця зірка чи ні? По своїй природі Ахернар (іноді її ще називають “Янгол”) пов`язана з впливом Нептуна, Сонця та Юпітера. Це одна з найсвященніших зірок, “вогняний меч”, “меч захисту”. У свій час ця зірка провістила народження Зороастра та битву із світовим злом. Вона пов`язана з випалюванням зла, нечисті та сприяє безкомпромісності, щирості та посвяченню. Дуже жорстоко зірка поводиться із зрадниками, вона не дозволяє людині схибити. Це зірка запеклої боротьби не на життя, але на смерть, а це означає, що шлях УНА-УНСО не буде легким. Вітання членів організації звучить: “Слава нації – Смерть ворогам!”. Це боротьба за абсолютно нову еру у зовнішній та внутрішній політиці України. 

Можливо саме вплив зірки Ахернар у гороскопі, почав вимагати від суто політичної партії створення її бойового резерва – Української  Народної  Самооборони  (УНСО). З 1989 р. по листопад 1991 р. транзитний Плутон знаходився у з`єднанні з Сонцем гороскопу Радянської Росії, що був побудований на час проголошення декрету про владу (9 листопада 1917 р.). Цей час став періодом розпаду СРСР, оскільки жодна адміністративна система такого транзиту пережити невзмозі. На теренах колишніх республік Радянського Союзу одна за другою спалахнули громадянські війни і УНСО показало себе з кращого боку під час боїв у Придністров`ї, Абхазії, Чечні.

 

Сильний дом – ключ до розкриття всієї долі

 З`єднання Асцедента з зіркою Ахернар, а також присутність сигніфікатора першого дома – Марса, розташованого в останній третині першого дома, виділило перший дом в гороскопі УНА-УНСО. Планета полководців та війни має тут велику силу тому, що знаходиться не тільки у своїй обителі, але й у власному домі. Перший дом висвітлює події, які висувають людину вперед. Присутність Марса в ньому вказує, що такими подіями можуть стати загострена політична ситуація, війна. Це може також бути і революція тому, що зодікальним знаком УНА Водолієм керує Уран – планета революціонерів. Сильний перший дом – це одинак, що сам себе створює. Це велика виділеність у натовпі, “біла ворона”. Людина з таким першим домом завжди йде “попереду паровоза” і на неї всі показують пальцем. Події навколо УНА-УНСО на протязі останніх років складались саме таким чином. 

УНА-УНСО народилась під знаком Водолія, який зриває маски із звиклої реальності, та іноді робить це занадто різко, каменя на камені не залишаючи від минулого. Українська нація, яка має постати та зміцніти в горнилі боротьби, увійшовши в еру Водолія в авангарді з УНА-УНСО має шанс залишити свої вічні приниження в минулому.

 

Синтез гороскопів керівного складу УНА

Як відомо, натальна карта лідера організації якоюсь мірою визначає конкретні події в житті даної організації. Ідейний та духовний лідер УНА-УНСО Дмитро Корчинський народився під знаком Водолія у визначний для історії України день – 22 січня – день Соборності України. Можливо саме з цих обставин однією з задач УНА-УНСО є об`єднання всіх етнічних українських земель в одну державу. “Наші люди звикли жити у великій державі. Ми зробимо Україну великою державою, щоб народу не потрібно було міняти своїх звичок” – одне з висловлювань Дмитра Корчинського. У його космограмі Сонце іМарс перебувають у з`єднанні у Водолії. Це чоловічий аспект, який дає волю та мужність, а також його вважають за аспект магів. Він дає можливість впливати на великі групи людей, бути лідером. 

УНА-УНСО народилась під знаком Водолія, тому до осягнення поставлених цілей її може привести тільки людина, добре обізнана з усіма сильними та слабкими якостями цього знаку. Партія оперує колосальною космічною енергією, направляти та концентрувати яку може лідер, який володіє сильною енергетикою. 

Але на керівних посадах в організації знаходяться не тільки Водолії. Офіційним лідером УНА є Олег Вітович, а Головою виконавчого комітету УНА – Віктор Мельник. Олег Вітович народився під знаком Овена, а Віктор Мельник під знаком Тільця. Овени – це піонери, вони першими йдуть нетореними шляхами та беруть на себе перший удар. Вони найліпше від інших знаків можуть впоратись з місією першопроходця-провідника. Загалом, знак Овена – це зерно, що проросло, початок і кінець всьому, а якщо йдеться про Зодіак, то саме Овен, як перший знак, у повній мірі містить в собі містерію та інформацію про весь Зодіак у зародковій формі. 

Тільців у політиці була величезна кількість – Кромвель, Робесп`єр, Керенський, Ленін, Гітлер, з сучасників – Лук`янов, Жириновський. Очевидно, що Тілець може очолити потужний революційний рух, але часто – вони недостатньо жорсткі керівникі, власний консерватизм заважає їм узгоджувати діяльність з вимогами часу. Але саме наполегливість робить із них Героїв (Гастелло, Маресьєв). З початку династії дому Романових у Росії найбільший період правили представники саме цього знаку (Єкатерина ІІ, Микола ІІ). Поєднання знаків Тільця та Водолія у керівному складі УНА є значно вдалим. Україна знаходиться під зодіакальним знаком Тільця і входить із спокійної, заглибленої в себе ери Риб у стихійну, абсолютно нову еру Водолія. Консерватизм Тільця повинен підкоритися реформаторству Водолія. Новий політичний курс найчастіше очолюють саме Водолії – Лінкольн, Ф.Рузвельт, Р.Рейган і нарешті Б.Єльцин. 

Залишається додати, що у багатьох членів організації Марс знаходиться у знаку Рака. Тут Марс в падінні, і здавалось би не сприяє будь-яким проявам войовничості та агресивності. Але четвертий знак Зодіака в астрології завжди пов`язувався з батьківщиною, домівкою, родом, традиціями. Люди з таким розташуванням Марса в космограмі можуть бути м`якими, їхня сила і воля розкриваються тільки у патріотичній діяльності. В боротьбі за національні інтереси своєї батьківщини вони виявляють просто чудеса стійкості та героїзму. Їм також, як правило, притаманне звіряче відчуття небезпеки, яка загрожує (Рак – знак глибинної інтуїції, ним керує Місяць – друге нічне світило, а саме вночі хижаки виходять на полювання), що дає можливість вчасно відходити від катастроф та неприємних несподіванок.

 

Зоряний карт-бланш

Чому ж УНА-УНСО, маючи такий величезний потенціал, до цього часу досі не біля державного керма? Здавалось би, вона створена самою Долею, щоб допомогти Україні скинути віковий тягар сну і рабства. Як вже згадувалось раніше, Україна уособлює характер Тільця. Вона розташована у найкращих для землеробства місцях, а в будь-якому регіоні, країна-Тілець це передусім країна землеробства. Риси Тільця притаманні будь-якій країні із стабільною економікою та пасивним політичним курсом. Економіка України на сьогодні повністю розвалена. Після проголошення Незалежності до влади прийшло покоління 1947-48 рр., яке байдуже ставиться до нових ідей і не може змінювати життя країни, керуючись вимогами невпинного часу. У 1947-48 рр. Уран був розташований у знаку Рака. Ці роки характеризувались провалом у творчості, звуженням перспектив в цілому. Але, як кажуть “нові часи – нові люди”. Незважаючи на те, хочемо ми того чи ні, але час невблаганно рухається вперед і ера Риб завершується. Увійти в еру Водолія могутньою державою, відкрити нову, досі небачену за розмахом сторінку своєї історії (“Від Сяну до Сяну”) Україна зможе тільки на чолі з УНА-УНСО. Ця організація стала провісником ери Водолія на цьому терені, тим самим отримавши карт-бланш на подальше панування, яким би дикунством це не здавалось. “Те, що наприкінці шеренги стоїть фланговий, для багатьох є диким і новим” (К.Прутков). УНА-УНСО приречена на перемогу. “Ми переможемо, бо ми перемоці” (Цитатник “Екзистанта”).

Микола КАРПЮК

«Наша Справа»

№ 5 (111), 31 січня 1997 р.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *