“Цитатник Екзистанта-ІІ”: Унсовська афористика від Руслана

Як було вже повідомлено, відповіді на питання, які або виникають час від часу, або є постійно в нашому житті, можна отримати в “Цитатнику Екзистанта” – збірці афоризмів та порад для внутрішнього та службового користування членства Організації.

Агітаційно-пропагандивний відділ Сумської обласної організації УНА-УНСО взяв собі на озброєння “Цитатник Екзистанта”, а також має на меті його доопрацювання (багато чого доброго та мудрого не увійшло до цієї збірки!).

Наразі пропонуємо вашій увазі Унсовську афористику від Друга Руслана, який разом зі своїми мудрими та вірними порадами буде постійно з нами….    

“Цитатник Екзистанта-ІІ”: Унсовська афористика від Руслана 

Козак повинен бути там, де важко, допомагати людям. Це моя життєва філософія.

 Козак, котрий не виконує свою функцію, стає кріпаком.

Той, хто відчуває відповідальність за своїх побратимів, не полишить у біді свій народ.

Ця нація має право на подальше існування лише поки існують ті, хто взяв на себе відповідальність за долю своїх побратимів, народу, Держави. Часом незрозумілі багатьом.

Колись було Мовлено: «Поки не втрачена честь, не втрачено нічого».

Ми не політики, ми – унсовці!

УНСО – це дія, вчинок, підняття над буденністю. 

УНСО – це енергетична субстанція, це як козацтво: в кожному місті своя Січ.

УНА-УНСО – це дух, це можливість реалізуватися українцю. УНСО – це стиль життя.Це визначене енергетичне поле.

Кожний унсовець – це партія або організація. Унсовець є унсовцем лише тоді, коли приймає участь в якихось діях, можливо, екстремальних…

Неможливо бути унсовцем щосереди і щочетверга або в продовж якоїсь політичної компанії. Це стан душі, це, якщо потрібно, образ життя.

Унсовець – це місіонер, лише той має право ним називатися, хто щодня, щохвилини бореться за справедливість, несе народу нашу Правду.

Вінстон Черчіль казав: „Політика – настільки брудна справа, що займатися нею може тільки справжній джентельмен”. Мабуть, ми все таки джентельмени, якщо займаємося цим… Ми, в сутності, не являємося політичною партією в звичайному розумінні… Я не вважаю себя політиком. Я унсовець, я українець.

Ми – організація командирів, воїнів, солдатня нездатна повести Націю за собою, щоб змінити психологічний тип Нації з гречкосія на воїна, потрібно змінитися самим.

Характерна риса нашої історії – є попередники, чекайте послідовників.

Традиція не повинна перериватися.

Немає з нами Лупиноса – мусимо і будемо ставати Лупиносами.

Коли українці викопають картоплю, тоді вже, думаю, й перемога буде, тому що всі революції в Україні починалися восени, після того як прибрали на полях.

Перемога – це тоді, коли поняття «українець» і раб» будуть протилежні і відпаде потреба у створенні заходів на кшталт «Україна без … будь-кого».

Нас веде наше Призначення. Ми виконаєм його волю. Зло буде переможене. Україна буде могутньою і квітучою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *