102 річниця з Дня народження Степана Бандери.

Святкові заходи по всій Україні на честь вшанування славного сина українського народу Степана Бандери відбулися в усіх регіонах України.

В Сумах відзначення Дня народження Героя України відбулося під егідою громадського об”єднання Української Громади Сумщини (Українська Національна Асамблея (УНА-УНСО), ВО “Свобода”, КУН та інші патріотичні організації, національно свідомі сумчани). Об”єднана колона зі смолоскипами в руках   о 16-20 рушила від Свято-Воскресенського собору через Площу Незалежності, вулицю Соборну на Покровську площу  до пам”ятної дошки провіднику ОУН на Сумщині Семену Сапуну. Тут відбувся урочистий мітинг на честь свята. Серед виступаючих були колишній директор  Держархіву Сумщини Геннадій Іванущенко, депутат Сумської міської ради Семен Салатенко, історик Олександр Вовк, представники  політичних партій, громадських організацій. У виступах неодноразово наголошувалося про величезну роль націоналістів у становленні нової Української Держави, про те, що нам зараз просто необхідно мати саме ту життєву позицію, яку мали провідники ОУН, Степан Бандера зокрема, мати мужність протистояти антиукраїнським поступам, чого б це не коштувало б. Бо, тоді будеш вільним, коли є господарем своєї долі у своїй Богом даній державі.

Голова Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї  Микола Сурженко у своєму виступі сказав про те, що новий рік нам кидає великі виклики, котрі тільки в єдності та національній солідарності зможемо перебороти. “Коли ми єдині, то ми – Нація. Коли є Нація, то буде й наша Держава! Життя триває, ми боремося за щасливе сьогодення й майбутнє наших українських дітей! Наші Провідники Бандера, Шухевич, Коновалець сьогодні всміхаються нам із  Вирію, бо зараз ми тут зібралися разом!”-  наголосив пан Микола і по закінченні виступу поздоровив усіх присутніх із Новим роком.

http://www.unso.loc ; Email: luka100luka@ukr.net, una-unso_sumy@ukr.net, perepust@ukr.net .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *