А ти дайош совєти, товаріщ?

Добре, що нам пишуть досить чимало шанувальників нашого сайту.

Є, звичайно ж, й злюки, виказують свою особливу «повагу» до нашої Організації та й взагалі до українського націоналізму. Ну, з такими людьми ми не дискутуємо, бо то вже діагноз, а хвороба та виліковується лише шаблюкою, якої в нас немає – ми ж не військо запорізьке низове чи то поверхневе, а сучасне націоналістичне козацтво за своїм духом. А зброя наша – то слово та діло!

А тут ще й «доброжелатєлі» підвалили. Запитують – чого це ми зв’язалися з сумнівними особами такими як Олександр Бойко й разом проводите акції? Радять – такі люди як Бойко провокатори від яких можна чекати що завгодно, то женіть його від себе подалі.

Дякуємо дописувачу, який знає що нам робити та як нам робити, з ким дружити й кого проганяти! От жаль, що не вказали нам кого, де, як та в які місця лизати?

А щодо пана Олександра Бойка, то скажу не тільки цьому «доброжелатєлю», а й усім його попутчикам, що пан Олександр хоча й молодий, але вже встиг багато доброго зробити для українства Сумщини та хоча він інколи й помиляється, як й усі ми, люди й політики, але на загал він є справжній патріот України й свого краю зокрема. У всякому разі на цей час.

Отож, просимо не турбувати сайт Сумської обласної організації УНА-УНСО з подібних питань, бо ми й самі можемо що хочеш нарадити, бо в нас чимало членства з тієї хвирми, яка називалася «Даю совєти».

Петро Перепуст. УНА-УНСО, Суми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *