Адміністративний суд: Наталка Вітренко – проти України.

Сьогодні, 22 грудня.

Відбулося чергове засідання Адміністративного суду міста Києва за позовом товаришки Володимира Марченка високопольотної Наталії Вітренко до Президента України аби той скасував Указ за яким передбачається нашій державі та її мешканцям поважати тих, хто в ХХ столітті боровся за незалежність України.

Товаришка Н.Вітренко притарабанила в Суд черговий клунок макулатури, яку обізвала судовими доказами.

Що тільки не говорила ця позивачка, а їй піддакував товариш В.Марченко – у нашій країні всі хто боровся за її незалежність – всі злочинці. Всі убивці та грабіжники.

Постає звичайне запитання – а де це взялася наша незалежність? Мабуть воно з неба впало, бо пані Наталці видніше з висоти!

А чи не тому розпалася імперія СРСР, що її народи весь час боролися за свою свободу, а українці, як найчисельніший народ, найбільше?

До Суду зі своїми заявами про вступ на боці відповідача подало заяв кілька сот осіб, які не погоджуються з думкою високопольотної Н.Вітренко. Суд в трансі, але правила вимагають розглянути кожну з них.

На цьому засіданні, окрім інших, були присутні: голова виконкому Української Національної Асамблеї пан Руслан Зайченко та голова Київської міської організації Української Національної Асамблеї пан Ігор Мазур.

Інтереси Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї в цьому суді репрезентує Петро Перепуст в якості третьої особи на боці відповідача.

Після кількагодинного засідання Суд вирішив перенести засідання на 5 січня наступного року.

Лука Іваницький. Українська Національна Асамблея, Суми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *