До громадськості Сумщини.

З заяви Патріарха Київського і всієї Руси-України Святійшого Філарета.

Для засобів масової інформації про план знищення Київського Патріархату ми вбачаємо об’єктивну тривогу предстоятеля Національної Православної Церкви щодо подальшого поступу Київського Патріархату.

Ми також вбачаємо, що в Сумській області представники іноземної релігійної конфесії УПЦ Московського патріархату, виконуючи настанови свого патрона – патріарха РПЦ Кіріла, активізували свою діяльність з цього приводу.

Це відслідковується вже в тому, що духовенство цієї іноземної конфесії в своїй діяльності всіляко старається очорнити Національне Православ’я та його духовенство.

Немає секрету в тому, що нинішня влада на місцях лобіює Сумській єпархії УПЦ Московського патріархату, а це є грубим порушенням чинного законодавства, статті 11 Конституції України зокрема.

Громадськість Сумщини не повинна стояти осторонь цього ганебного прояву антиукраїнських сил, які намагаються знищити підвалини Української Нації – її Національну Церкву Київський Патріархат.

Сумська обласна організація Української Національної Асамблеї (УНА) закликає усі патріотичні політичні партії та громадські організації, а також приватні особи звернутися до органів місцевого самоврядування краю з вимогою про неприпустимість порушення чинного законодавства України в царині духовності.

Перше своє звернення СОО УНА опублікувала на своєму сайті.

Просимо підтримати.

За дорученням Голови та Комітету СОО УНА Петро Перепуст.

http://www.unso.loc ; Email: luka100luka@ukr.net, una-unso_sumy@ukr.net, perepust@ukr.net .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *