Лист-відповідь Української Громади Сумщини.

На заяву царька московського (за сумісництвом Прем’єр-міністра РФ) Владіміра Путіна.

29 грудня Українська Громада Сумщини, як і обіцялося, провела акцію «БАНДЕРоль Путіну», за мету якої було особисто дати відповідь скандальним висловлюванням В.В. Путіна, його ганебним, як для державного діяча РФ, по відношенню до незалежної України спробам принизити її народ у тому числі роль українців, як народу-переможця над фашизмом у Другій Світовій війні.

Учасники акції склали невелику посилку російському прем’єрові та відправили у Кремль через Головпоштамп м. Суми. У бандероль помістили книжки з історії україно-російських відносин та національно-визвольних змагань українського народу на Сумщині у 30-ті-40-ві р.р. ХХ століття, а також  лист-відповідь, стилістично витриманий у дусі відомого «Листа турецькому султану» (текст листа наведений нижче).

На черговому засіданні Сумської міської Ради 29 грудня сумськими депутатами було зачитано та прийнято до відома звернення Української Громади Сумщини до них дати офіційну оцінку антиукраїнським висловлюванням прем’єр-міністра Росії.

Лист-відповідь Української Громади Сумщини

на заяву царька московського (за сумісництвом Прем’єр-міністра РФ) Владіміра Путіна.

Ти — шайтан московський , проклятого чорта брат і товариш та самого люципера секретар. Який ти в чорта лицар? Чорт викидає, а твоє військо пожирає. Не будеш ти годен синів українських  під собою мати, твоїх слів блудливих ми не боїмося, землею й водою будемо битися з тобою.

Дідів та прадідів наших святих своєю брехнею бридкою оббріхуєш, а сам навіть литки лизати їхні не годен. Сидиш на троні, руською кров’ю политому, в сонце святе огидною мовою своєю плюєшся. Пам’ять маєш коротку, бо забув, хто твоє царство московське з праху поставив та від напасті німецької грудьми закривав.

Прем’єром рассєйським тебе величають, а для нас ти – жаба з Гнилого Болота, оком лукавим на Русь-Україну споглядаєш та велич її  собі хочеш мати. Мабуть, ти, гном недорослий, каші молочної мало ще їв, а пива німецького напився та сардельками з сої  там подавився, що кашляєш на весь світ, як собака бродяча брехнею поганою.

Взяти б з герба нашого святого Тризуба золотого князя Володимира та гнати ним, як вилами, тебе під дупу мордвинську од Хутора Михайлівського аж до Кольца Садового, мов цапа відбувайла, гаспиде клятий. Може, тоді навчишся синів українських поважати.

А до поки хай би взяв тебе чорт! Отак тобі козаки відказали, плюгавче! Невгоден єси матері вірних християн! Числа не знаєм, бо календаря не маєм, місяць на небі, ріку книзі, а день такий у нас, як у вас, поцілуй за те ось куди нас!..

Від імені Української Громади Сумщини

Сумська обласна організація Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)

Сумська обласна організація ВО «Свобода»

Сумська обласна організація Конгресу Українських Націоналістів

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *