Масові скорочення робітників у Сумах

За останньою інформацією у  Сумах до квітня місяця поточного року плануються масові скорочення робітників з найбільшого підприємства міста ВАТ “СНВО ім. Фрунзе” (близько 1.5 тис. чоловік). Як повідомив Голова СОО Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) пан Микола Сурженко, плануються маштабні протестні акції з вимогою збереження робочих місць для працівників працездатного віку. “Такої самоорганізації суспільних верств по відстоюванні власних інтересів Суми, мабуть, не бачили зі Студентської революції 2004 року.  УНА не має права залишитися осторонь цих подій і ми разом з Вільною Профспілкою заводу виступаємо ініціаторами протесту. Вже  до 20-х чисел березня маємо намір встановити наметеве містечко,” – підкреслив він.

Нагадаємо, що зараз на підприємстві працює 13 тис. чоловік, тож скорочення перевишує більш як 10% робітників з 4%, передбачених законодавством.

“Передбачаю, що більшість, з тих, кого скоротять, будуть чоловіки, які традиційно несуть  матеріальну відповідальність перед своїми сім”ями, дружинами, дітьми, батьками. Отже реально ми матимемо погіршення добробуту для більш як 5-7 тисяч сумчан. Звісно, на тлі протестів, сумські політики спробують притягнути за вуха боротьбу за крісло міського голови, яке вже намагаються розхитувати добродії з ПР та “Батьківщини”. Ми чітко розуміємо, що наші вимоги задовольнити можуть лише Правління заводу, а в іншому випадку лише суди, ВР України, Президент.  Місцева влада не може корегувати ці питання суто через брак на те повноважень. Поки що наш протест буде адресований виключно керівництву заводу і ми сподіваємося на швидку перемогу, бо, в протилежному випадку, затягування цього питання може перерости в значно більші й всеоохоплюючі акції непокори.” – говорить пан Микола.

Прес-служба СОО УНА

3 thoughts on “Масові скорочення робітників у Сумах”

  1. Лично мне кажется из нас пытаются сделать рабов ,податливых и готовых прогнутся под эту власть ,не думайте что это только в Сумах происходит , в маленьких пригородах Донецка то же самое хоть и не в таких увольнениях в больших количествах работников, суды коррумпированы, мэрия превращается в НКВД которая действует по принципу чем хуже тем лучше , о гос администрации я вообще молчю , сколько украинский народ это будет терпеть мы в своей стране живём как в чужой , если ли у руководства УНА УНСО взгляд как выйти из рабства ?

  2. только самоорганизация может спасти украинцев в борьбе с режимом. народ давно разочаровался в политиках. Осталась надежда только на себя и… на УНА. В самоорганизации рождается гражданское общество, а значит и Нация. УНА-УНСО в этих процессах, как и всегда, не окажется в стороне. УНСО среди нас, правда иногда Вы даже не догадываетесь о нашем присутствии.

  3. та невже!?
    де самоорганізація і де унсо?
    чи може піночет з ваших листвок також за самоорганізацію?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *