Обережно! Не допустимо поширення страшного вірусу!

Сьогодні, 5 січня 2011 року.

Відбулося чергове засідання Адміністративного суду міста Києва за позовом Наталки Вітренко до Президента України з вимогою скасувати Указ Президента України за яким передбачається вшанування тих, хто брав участь у національно-визвольній боротьбі українського народу в ХХ столітті.

Сама постановка такого питання уже насторожує фахівців психіатрів щодо позивача, бо боротися за те, щоб українська Держава не вшановувала борців за її незалежність викликає сумнів щодо здоров’я позивача.

Але справа тут не в психічному здоров’ї пані Н.Вітренко, а справа в тім, що ця людина вже давно заражена вірусом антиукраїнства й антидержавності. Мало того, ця пані, будучи тяжко форою цим злочинним вірусом, заразила ще деякий прошарок суспільства. Добре, що вони організували лепрозорій та знаходяться в резервації під назвою Прогресивна Соціалістична Партія України (ПСПУ), то цей злоякісний вірус уже не поширюється суспільством.

З огляду на те, що пані Н.Вітренко та її поплічника пана В.Марченка у цьому засіданні Суду не було, то й все проходило в більш-менш спокійній діловій атмосфері.

Представники позивача надали Суду чергову партію макулатури, яку вони вперто обзивають документами щодо цієї справи. Ну, знаєте, у вірусоносіїв своя логіка й своя психологія, то Суд прийняв ці папери, щоб з боку позивача не репетували на всі заставки, що їх утискають.

Нарешті Суд закінчив підготовчу процедуру й призначив чергове засідання на 3 лютого цього року.

Сьогодні, як й у минулі засідання Суду, інтереси Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА) репрезентував у статусі приватної особи пан Петро Перепуст в якості третьої особи на боці відповідача.

Підготував Лука Іваницький. Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc ; E-mail: luka100luka@ukr.net, una-unso_sumy@ukr.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *