Патріарх Філарет не помре, бо мудрість, слова та праця його – безсмертні!

ФіларетЗ відкритого звернення Патріарха Філарета до Архієрейського Собору РПЦ ми звертаємо вашу увагу на виказуванні Патріархом Філаретом щодо закінчення його земного шляху.

Він сказав: «Багато з вас (ієрархів РПЦ й УПЦ (МП) – тут та далі – автор) не однократно висказував надію на те, що після моєї смерті (Патріарха Філарета) Київський Патріархат розпадеться сам собою. Ви самі себе й інших переконуєте в тому, що очолювана мною Помісна Церква – лише «розкол», спричинений націоналізмом та амбіціями. Завіряю – ваші надії не справдяться, ваші переконання – обманливі.

Я прекрасно усвідомлюю наближення часу моєї смерті, а православна віра, за сповідання якої я боровся з юності та служінню якої присвятив усе життя, кличе мене й надалі йти тим же шляхом, до якого призвав мене Бог та Українська Православна Церква. Те, що я роблю відбувається з усвідомленням наближення часу, коли мені належить предстати перед Престолом Нелицемірного Судді. Але про цей же час хочу нагадати й вам, співбраття.».

Нещасні, сановники РПЦ+УПЦ (МП) – нещасні духом!

Та хіба ж вам дано Господом обумовлювати плин людського життя? Та хіба ж вам не вказано возлюбити брата свого?

Вийміть колоду з очей своїх!…

Ви, упирі української нації, ви хочете виссати християнську кров у багатомільйонної української пастви. Та Господь послав нам справжнього пастиря в особі Святійшого Патріарха Філарета.

Запевняю Вас, мільйони й мільйони віруючих щодня моляться за здоров’я нашого Предстоятеля Церкви Христової і наші молитви доходять до Господа нашого!

Многії літа накреслено в долі Сятійшого Філарета, бо праця його за відродження духовності української нації угодна Господу!

Отож, марні ваші, сановники РПЦ й УПЦ (МП), сподівання!

Патріарх Філарет не помре, бо мудрість, слова та праця його – безсмертні!

Петро Перепуст.

Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc Email: luka100luka@ukr.net, perepust@ukr.net  

 

3 thoughts on “Патріарх Філарет не помре, бо мудрість, слова та праця його – безсмертні!”

  1. Пан українець розкажи мені будьласка, а в якому храмі хрестився мірянин який називае себе Філаретом? До якого партіархату належала семінарія, яку він закінчив? Перебуваючи в якому патріахіті він здобув сан свяшенника та єпископа (яких тепер позбавлений)? І чому ж таки всесвітнє православ’я не визнає київського патріархату?

  2. Досить дуркувати.
    На ці питання є стандартні відповіді. А що ти хотів почути?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *