Перемога смертельної хвороби.

Побратими з УНА-УНСО вітають члена Сумської обласної організації УНА-УНСО пана Петра Перепуста.

З одужанням – з перемогою над онкологічним захворювання, раком, та бажають плідної діяльності на благо України та Організації, зокрема.

З цього приводу інтерв’ю власного кореспондента часопису Сумської обласної організації УНА-УНСО «Нащадки Святослава» пана Ігоря Гутенка з паном Петром Перепустом.

Ігор Гутенко. Пане Петре, я особисто долучаюся до вітання у Ваш бік з приводу позитивних результатів лікування раку. Розкажіть будь ласка звідки у Вас взялася ця страшна хвороба.

Петро Перепуст. По-перше хочу наголосити, що моє захворювання спричинилося через паління тютюну. Я маю п’ятдесятилітній стаж цієї ганебної звички. Лікарі мені категорично сказали, щоб я кинув палити. Це, звісно, дуже тяжко маючи такий стаж, але довелося напрягтися. Зараз я ще не зовсім кинув палити, викурюю 2-3 тоненькі (жіночі) сигаретки на добу, але через кілька днів маю кинути зовсім паління тютюну.

Ось перед Вами яскравий випадок того, що може статися з кожним, хто вживає тютюн. Окрім цього, слід зауважити, що в сигаретах намішано стільки «хімії» – різних добавок, які приносять шкоди більше, ніж сам тютюн.

Я зараз хочу звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою, щоб вони указали виробникам тютюнової продукції, щоб ті писали на пачках сигарет дійсний склад з усіма добавками й ароматизаторами. Адже сигарети це продукт споживання населення й люди мають знати що то воно є. Ми ж знаємо, які добавки й домішки вкладені в іншу споживчу продукцію, а втаємничення складу продукції в сигаретах, на моє переконання, є випадком лобіювання виробників тютюнової сфери в державних органах влади.

Ігор Гутенко. Я з Вами абсолютно погоджуюсь, що виробників сигарет потрібно «поставити на місце» – нехай пишуть на своїй продукції чим вони отруюють людей. А тепер розкажіть нам про перебіг лікувального процесу.

Петро Перепуст. Ви, пане Ігорю, знаєте про те, що під егідою парафії святої Марії Магдалини УПЦ Київського Патріархату в свій час створено відділ з питань здоров’я людини в якому ось уже понад п’ятнадцяти років працює група вчених.

Метод лікувальних процесів базується на застосуванні магнітотерапії. Здобутки цієї праці без перебільшення – вражаючі. На сьогодні з впевненістю можна сказати, що паралельно з базовою терапією лікування онкологічних захворювань, долучаючи нашу методику, більшість захворювань на рак можна вилікувати повністю.

Також дуже успішно виліковуються й цілий ряд інших тяжких хвороб – це бронхіальна астма, простатит, різні захворювання від порушення діяльності залоз та інші.

Окрім цього, ми винайшли цілющу воду. Спочатку вода заморожується, а розморожування відбувається в наших магнітних полях та ще й з модуляцією звуковою хвилею церковних піснеспівів. Ця наша намагнічена вода має дуже позитивний вплив на організм людини й допомагає в лікуванні цілого ряду хвороб.

Ігор Гутенко. Я чув про застосування магнітотерапії в лікувальних процесах. А чим відрізняється ваша методика від інших?

Петро Перепуст. Дійсно, магнітотерапія застосовується в медичній практиці дуже давно. Люди замітили, що інколи, попадаючи в штучне магнітне поле, людина легше переносить захворювання.

Але справа  в тім, що типу магнітних полів у наявності дуже багато, а от таких, які мають лікувальний ефект мало. Їх потрібно винаходити. Нашим ученим (з Парафії – І.Г.) вдалося віднайти тип магнітних полів, що має ефективний лікувальний вплив на організм людини. Розроблена унікальна методика застосування цього під час лікувальних процесів.

Ви напевно знаєте, що той чи інший лікар застосовує різного роду магнітотерапію і воно позитивно впливає на організм людини. Це правда, але суть в тому, що порівняно з нашою методикою, то є, ну, будемо говорити образно – дитсадок. Це не в обіду іншим. Просто я хочу наголосити різницю в отриманні позитивного результату від застосування різного роду магнітотерапії.

Ігор Гутенко. Зрозуміло, вашим людям вдалося, застосувати відоме – шукайте й знайдете. Найшли. Але ж потрібно опрацювати цілий пласт досліджень, методик тощо. Як це вам вдалося?

Петро Перепуст. Ви знаєте, пане Ігорю, що я не маю медичної освіти, я виступаю в цьому проекті як організатор, бо є головою Ради Парафії й організовую загальне керівництво цим процесом. Завдяки Божого Промислу, що проявився саме в Київському Патріархаті, вдалося зорганізувати фахівців, які й винайшли цю новітню методику лікування тяжких, смертельних хвороб. Просто так без Божої допомоги це не вдалося б!

Окрім цього хочу наголосити, що під час мого захворювання за мене молилося багато людей. Знаю, що й Ви, пане Ігорю, теж. Величезну подяку шлю всім, хто молився за моє здоров’я,  а особливо Владиці Мефодію, єпископу Сумському і Охтирському УПЦ Київського Патріархату, який особисто здійснював молебні за моє здоров’я.

Нехай деякі люди не применшують значення молитви, бо слово то є субстанція матеріальна й вона діє на природу речей! Про це вчить нас Святе Письмо й наша Церква.

Ігор Гутенко. А звідки Ваша впевненість, що Ви вилікувалися?

Петро Перепуст. Справа в тім, що мені в Інституті онкології і радіології призначили два курси опромінення ракової пухлини. Під час першого курсу цієї процедури була застосована й наша методика. Я вдома щодня знаходився в магнітному полі по кілька годин.

Після прийняття 12 сеансів опромінення лікарі Інституту призначили мені перерву на три тижні, а потім я мав знову продовжити лікування.

Але вдома, впродовж цих трьох тижнів, я знову приймав магнітотерапевтичні процедури, але вже іншого характеру, ніж під час опромінення. Всі ці методики та апаратура розроблені нашими вченими.

Коли я прийшов у призначений час в Інститут й лікарі подивилися на мою пухлину, а скоріше – на місце де була пухлина, то здивувалися й сказали, що раку в мене вже немає і другий курс опромінення не потрібний. Мені потрібно буде після Різдва Христового «заглянути» в Інститут, щоб лікарі обстежили мій стан з цього приводу.

Зі мною була ведучий фахівець Відділу парафії пані Олена Миколаївна, яка була задоволена результатами своєї праці. Ну, а я – Ви ж розумієте, пане Ігорю, – задоволений то не те слово!

Ігор Гутенко. Пане Петре, а чому Ви не застосовуєте цей метод у широкій практиці.

Петро Перепуст. Ви знаєте, пане Ігорю, в медицині, щоб щось застосувати потрібні відповідні державні дозволи. А щоб отримати ці дозволи – потрібно здійснити цілий ряд наукових досліджень, підтверджень тощо. На все це потрібні величезні кошти. Держава в цьому, певно, не зацікавлена, бо ми зверталися багато разів у різні інстанції, а результат від’ємний. Одного разу, це було в 1998 році, ми добилися, що наша програма була прийнята як державна. Виділили кошти, але вони десь пропали й до нас не дійшло навіть копійки.

Для здійснень клінічних досліджень я продав свою квартиру в Києві й зараз «бомж». Добре що Церква та мої колеги допомагають не залишитися на вулиці. Але я не шкодую, бо зараз, чи трохи згодом, без нашої методики мав би іншу квартиру – на кладовищі. То варто було потратити вчасно ті гроші на богоугодну справу!

Зараз ми шукаємо кошти для узаконення цієї методики. Лікувати людей та ще й за гроші ми зараз не маємо права. Ті люди, яким ми відпускаємо процедури магнітотерапії за нашою методикою, як правило, є наші приятелі чи їх родичі, які самі просять нас про допомогу.

Будемо сподіватися, що пройде якийсь час й цю методику, як говорить Олена Миколаївна, віддамо людям.

Ігор Гутенко. Дякуємо Вам, пане Петре, за розповідь. Зичу Вам міцного здоров’я.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *