Політичні пікети Української Національної Асамблеї (УНА).

Сьогодні, 12 січня.

У Вищому Адміністративному суді України відбулося судове засідання за позовом носія антиукраїнського елементу з Донбасу Едуарда Оленцевича про визнання недійсним Указу Президента України щодо присвоєння Герою Нації Роману Шухевичу звання «Герой України» й скасувати його.

Перед будівлею Суду зранку було людно, бо члени Української Національної Асамблеї виставили пікет з вимогами дотримання чинного законодавства України, зокрема Конституції України, де в статті 3 йдеться про те, що честь і гідність людини в Україні визнається найвищою соціальною цінністю. Саме людини, а не тільки громадянин.

Українська Національна Асамблея підтримує думку більшості українців, що Степан Бандера та Роман Шухевич є гідними для їх вшанування українським народом, а, отже, й українською державою. Не дарма ж люди у відомому теле- опитуванні назвали ім’я Степана Бандери як найвидатнішого діяча українського народу.

Позовна заява базується на тому, що Герой Нації Роман Шухевич не був громадяниним України, бо в статуті про цю нагороду сказано, що її присвоюють громадянам України. Але Конституція України має більшу юридичну силу за статут цієї нагороди й має виконуватися в будь-яких випадках. А це значить, що і Степан Бандера, і Роман Шухевич є гідними цієї високої державної нагороди.

Тут слід зазначити, що ці велети української нації не потребують якихось додаткових вшанувань, ніж та, якою величає їх українська нація – Герой Нації. Та для державного порядку, звісно ж, вшанування героїв має бути оформлено відповідним чином, що й вчинив Президент України.

Члени Української Національної Асамблеї, а серед них були й представники з регіонів, з Сумської обласної організації на чолі з Петром Перепустом зокрема, дочекалися закінчення засідання Суду, де перенесено розгляд цього питання на 16-те лютого у зв’язку з хворобою членів цієї судової колегії.

Після цього делегація Української Національної Асамблеї поїхала до Шевченківського райсуду суду Києва де цього ж дня розглядалася судова справа у справі Коханівського, Тарасенка, Срібного, Франта та Задорожного – «руйнаторів» болвана (пам’ятника) Леніну – відомому кату українського народу, душогубцю мільйонів українців.

Зауважимо, що пан Коханівський є головою Сумської міської організації Конгресу Українських Націоналістів.

Справа є надуманою, оскільки хлопці просто виконували указ Президента України щодо знесення пам’ятників тоталітарним режимам. Між іншим, за таке дійство в порядній державі хлопцям би ще й приплатили за виконану роботу!

Там вже були представники Української Національної Асамблеї та ряду політичних організацій, зокрема ВО “Свобода”, КУН та інші. Суд теж переніс розгляд цієї справи на інший день.

Членство УНА запевнили представників ЗМІ, що вони й надалі будуть у вирі боротьби за інтереси української нації.

Підготував Лука Іваницький.

Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc E-mail: luka100luka@ukr.net, una-unso_sumy@ukr.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *