Получи фашист гранату!

Так можна охарактеризувати результати виборів до органів місцевого самоврядування на Сумщині.

Вони відбулися 31 жовтня 2010 року в День святого апостола і євангеліста Луки та в День народження нашого найстаршого побратима пана Петра Перепуста, з чим Організація й щиро вітає його та зичить всього щонайкращого.

Найперше з виборчого питання – це звичайно ж саме місто Суми. Тут, як передбачала УНА-УНСО, про що публікували своє передбачення на нашому сайті – переміг, звісно ж, пан Геннадій Мінаєв – особа, яка продемонструвала людям, що він міський Голова не для власної вигоди, а для надбання містом позитивних показників у різних галузях життєдіяльності полісу з метою покращення життя мешканців міста, а в першу чергу – пересічного сумчанина.

Сумська область продемонструвала також, що не зважаючи на сумнівні потуги Партії Регіонів, люди підтримали більш достойних – це радує, але до ідеалу ще далеко. Потрібно політичним силам патріотичного спрямування попрацювати належним чином. Звичайно ж нашій Організації пора виходити на велику політику, але не так, як місцева організація Партії Регіонів – все силиться вийти на… велику дорогу з її ноу-хау в виборчих технологіях, а не в політиці, направленій для блага народу.

Почув Господь молитви українського православ’я та членства УНА-УНСО – наш побратим Володимир Солодовник, диякон Сумської єпархії Київського Патріархату, «хрестом та мечем наголову розбив» інших претендентів й посів місце Верхосульського сільського голови – щиро вітаємо! Будемо допомагати і словом, і ділом.

Зараз ще нам не відомі різні подробиці з результатів цих виборів. Дочекаємося офіційних результатів, а також звітів про події в день виборів та прокоментуємо з позиції УНА-УНСО. Зауважимо, що наші коментарі завжди біль ніж об’єктивні – пророчі!

Ігор Гутенко. УНА-УНСО, Суми.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *