PR по-нацистськи

Наші предки недарма казали: «Застав дурного Богу молитися, то він і лоба розіб’є». 

      

Коли рейтинг правлячої партії коливається на межі 17%, хочеш не хочеш, а піаритися треба – брак «хліба» доводиться компенсувати «видовищами». А в умовах надмірної заповзятливості виконавців курйози неминучі. 

Це підтвердили активісти біло-синіх під час проведення військово-історичної реконструкції боїв Другої світової війни, що відбулася 29 квітня в селі Костянтинівка в Криму. Кадри цієї постановки за короткий час стали хітом інтернету. Ще б пак! Де ще побачиш колону гітлерівського Вермахту, яка крокує під прапорами правлячої Партії регіонів?! 

Куди правду діти, і глядачі, і самі учасники заходу до такого поєднання поставилися цілком позитивно. Публіка захоплено аплодувала, а учасники кепкували, мовляв, прапори якраз відповідають формі. 

У Кримському відділенні ПР відразу заявили про провокацію. Однак тут є один нюанс. Реконструктори зазвичай аполітичні. Актори-аматори відтворюють лише ті події, які передбачені заздалегідь складеним сценарієм, написаним зовсім іншими людьми. Будь-які провокації політичного змісту під час реконструкцій – це завжди загроза, що клуб на наступну постанову просто не запросять. 

Інша річ – активісти ПР. Маючи завдання піарити партію на кожному кроці, вочевидь, «трохи перестаралися», всунувши біло-блакитні прапори в руки хлопців у гарній формі. Дарма, що ця форма «трохи не та».

 «Тиждень»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *