Про проект конституції монархічного устрою України, розділи ХV.

Ми продовжуємо обговорювати проект нової конституції України в якій закладені основи монархічного устрою суспільства.

Власний кореспондент часопису Сумської обласної організації УНА-УНСО «Нащадки Святослава» Євген Бобровський у розмові з головою ініціативної групи зі створення всеукраїнської політичної партії «Українська Монархія» паном Петром Перепустом.

Тема сьогоднішньої бесіди Розділ ХV проекту нової конституції України.

Відгуки й пропозиції можете направити за електронною адресою: monarchija@gmail.com

Розділ ХV. Рада національної безпеки України.

Кореспондент. Пане Петре, з цього розділу можна дійти висновку, що на раду національної безпеки України за новою конституцією покладено практично такі ж функції, що й на монарха України. Вбачається, що це конструктивно, бо держава не залишається без верховного керівництва ні при яких обставинах.

Цей орган складається з гетьманів. А як буде називатися жінка, яка обіймає цю посаду в раді національної безпеки України?

П.П. Титул гетьмана для жіноцтва так же звучить як і для чоловіків. Наприклад, гетьман Сумський Анна Бобговська.

Кореспондент. Також зрозуміло, що структури ради національної безпеки на місцях – це ті ж державні адміністрації, що й зараз. Трохи змінені їх функції та очільники призначаються довічно.

Можливо це й практично, але, якщо якийсь очільник не буде справлятися зі своїми обов’язками, а таких по всій Україні виявиться чимало, то монарх разом з радою національної безпеки України тільки й буде перейматися цим кадровим  питанням, а інші?

П.П. Якщо Ви уважно читали цей розділ, то мали б усвідомити, що в державних адміністраціях виписана вертикаль згори до низу й навпаки.

Отже, безпосередньо до монарха буде надходити досліджена й узгоджена інформація, а він, як особа, що формує раду національної безпеки України, буде покладатися на її висновки. А вона у свою чергу на нижчі щаблі своєї вертикалі.

Звичайно, бувають неординарні випадки, але це завжди поодиноке явище.

Кореспондент. А що це значить, що рада національної безпеки України упереджує будь-яку антидержавну діяльність? Таке враження, що вона виступає в ролі таємної поліції.

П.П. В якійсь мірі Ви праві. Суть в тому, що до цього державного органу входять дуже важливі й відповідальні особи. Вони мають знати що твориться в державі на всіх рівнях, а в разі необхідності застосовувати відповідні важелі.

З цього приводу зауважу, що рада національної безпеки України не підмінює інші відповідні відомства, а лише контролює їх діяльність та має свої служби, покликані до неупередженого ставлення з різних подій та вчинків.

Кореспондент. Пане Петре, а цензурою переймається виключно цей орган?

П.П. Так. Для того, щоб в регіонах не було ніякого фантазування щодо цензури, то ця справа має бути під жорстким контролем. Ми вже пережили радянську цензуру на вся та все й вважаємо, що цього не слід допускати.

В новій конституції чітко сказано, що цензура вводиться виключно для забезпечення моральних основ суспільства.

Звичайно, найдуться люди, які скажуть, що будь-яке рішення з цього приводу є суб’єктивним. Це не зовсім так. Наприклад еротика, то ніби й не розбещує суспільство, але це не відповідає дійсності. Вона не розбещує суспільство тільки в тих випадках, коли призначена індивідуально, а не з екранів телебачення.

Кореспондент. Мені дуже імпонує те, що структури ради національної безпеки України також є дієздатним органом реагування на звернення громадян та підданих монарха України до глави держави. Якщо це буде ще й доступно для пересічної людини, то взагалі класна справа. Адже зараз практично нікуди й поскаржитись. Не впускають, не приймають, не бажають тощо.

П.П. Завдяки мережі державних структур, які не підпорядковані нікому окрім монарха України й які не залежні від місцевих чиновників, то є реальна можливість не тільки поскаржитися на недолугого  чиновника, але й швидко вирішити своє питання, бо важелі впливу є неупередженими.

Кореспондент. Дякую за розмову.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *