Резолюція учасників мітингу на вшанування пам’яті Героїв Крут.

КрутиПатріотична громадськість Сумщини підкреслює велике значення для становлення новітньої України подвигу героїв XX століття, зокрема учасників бою під Крутами.

360 юнаків під Новим Базаром, по звірячому вбитих безбожними більшовицькими головорізами, та інших, хто віддав своє життя в героїчних змаганнях за волю нашої землі.

Тому українці ще рішучіше відстоюватимуть пам’ять своїх героїв, свою національну ідентичність, захищатимуть інтереси громади та права українців – політичні, економічні й культурні.

Водночас ми глибоко стурбовані оскаженілими діями владних українофобів у духовній та гуманітарній сферах, їх заграванням з маргінальними купками москвофілів, які намагаються виконувати сьогодні роль п’ятої колони в Україні.

Регіонало-комуністична влада Януковича-Азарова розгорнула широкомасштабну війну проти українців на всіх фронтах – мовному, освітньому, ідеологічному, судовому, соціальному, економічному, культурному, духовному.

У цьому зв’язку ми, учасники мітингу:

Висловлюємо рішучий протест з приводу того, що сьогодні окремі високопосадовці (Табачник, Колесніченко та ін.) дозволяють собі публічно принижувати гідність українського народу, нашу віру, мову та культуру.

Нагадуємо представникам обласної державної адміністрації, виборних органів влади, органів місцевого самоврядування на необхідності при виконанні своїх повноважень дотримуватись норм Конституції України та чинного законодавства;

Висловлюємо рішучий протест з приводу постанов різних судів щодо скасування Указу Президента України про присвоєння Степанові Бандері та Роману Шухевичу звання “Герой України”, що, вважаємо, обумовлене тиском з боку Кремля;

Вимагаємо від Сумської міської ради прийняття найближчим часом рішення про належне вшанування пам’яті Героїв Крут та перейменування окремих вулиць іменами Івана Мазепи, М. Міхновського, Симона Петлюри, Степана Бандери, Романа Шухевича та Семена Сапуна:

Наполягаємо на необхідності виділення в центральній частині міста території для встановлення там пам’ятника або композиції Героям Нації, які боролися за незалежність України в XX столітті, плодами чого й сьогодні користуються можновладці;

Вимагаємо від Президента України В. Януковича надати статусу державного свята Дня Пам’яті Героїв Крут.

–        Вимагаємо усунення цензури за діяльністю ЗМІ, які сьогодні не
мають змоги об’єктивно висвітлювати життя в Україні.

–  Виступаємо з ініціативою про створення широкого громадського всеукраїнського руху «Московський флот – у Росію!»

Влада в Україні має бути українською, а не промосковською!

Ведучий Віктор Казбан.

29 січня 2011 року місто Суми.

Підготував Петро Перепуст.

Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc Email: luka100luka@ukr.net, perepust@ukr.net  

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *