Річниця створення ОУН.

1929-го року у Відні почався І-й Конгрес українських націоналістів, на якому була створена ОУН.

2010 року Президент України Віктор Ющенко визнав воїнів ОУН-УПА учасниками боротьби за незалежність України. Про це йшлося в указі про ушановування учасників боротьби за незалежність України в ХХ столітті.

Відповідно до указу, учасниками боротьби за незалежність України були визнані члени збройних формувань Української Центральної Ради, Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української держави періоду Гетьманату, Української військової організації, Організації народної оборони “Карпатська Січ”, Організації Українських Націоналістів, Української повстанської армії, Української головної визвольної ради.

Шануймо своїх Героїв Нації!

Підготував Лука Іваницький.

Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc E-mail: luka100luka@ukr.net

4 thoughts on “Річниця створення ОУН.”

  1. Це наша історія, а твоя – то масковскає сраколізаніє

  2. Націоналізм – це початкова стадія фашизму. Ще в Радянському союзі у паспорті громадянина СРСР було виключено графу у якій зазначалась національність. Якщо держава лише тільки починає у людини запитувати про її національність це вже є ознаками надемократичної держави. І справді навіщо державі відомості про національність її громадянина? Ці данні можуть бути поррібні лише тільки для обмеження прав її громадянина за національими ознаками. І якщо ми зараз починаємо спостерігати суспільні явища коли певні політичні кола висувають такі гасла як “Україна для Українців” тощо,то слід сказати, що ми почали рухатись у зворотньому напрямку.
    А отже націоналізм – це явище з яким здорове суспільство повинно боротись.

  3. Дурень ти, Льольок, цю графу виключили за старанням євреїв, щоб не світитися.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *