Ще раз про «славянскає єдінство».

русский мирНас все наполегливіше тягнуть в «руській мір» на основі «славянскага єдінства» в новий імперський колгосп під проводом Росії.

Дорогі українці! Давайте не будемо крутити, а говорити відверто, бо на кону стоїть життя наших близьких.

Російський імперіалізм та його п’ята колона в Україні, представлена промосковськими партіями та Українською православною церквою Московського патріархату хоче смерті ваших дітей та онуків.

Жоден проросійський олігарх чи депутат своїх дітей та онуків на допомогу «братній Росії» не пошле. Відправлять туди ваших рідних, бо у вас немає десяти тисяч доларів, щоб відкупитися, як це роблять у Росії, від служби на Північному Кавказі.

А в перспективі в «славянскага єдінства» видніється ще не тільки Кавказ…

Нехай пани з «бігмордів», якщо їм так свербить «слов’янська єдність», формують зі своїх дітей та онуків роти й батальйони та відправляють їх на чергову «побідоносну» війну з Георгіївськими стрічками на лацканах їхніх шинелей. Ви вірите, що хоча б один паршивий взвод вони сформують? Та ніколи в світі!

Реальним символом «славянскага єдінства» України з Росією є не Георгіївська стрічка. Ним є відрубані «російськими героями» Меншикова голови українських немовлят у Батурині, вмираючі українські села в 1932-1933 роках, оточені «героїчними», озброєними до зубів бандформуваннями НКВС з Центральної Росії, або мобілізовані в 1944 році вінницькі хлопці, яких «русскій герой» маршал Жуков кинув беззбройними на німецькі кулемети.

Оце справжня, а не рекламна слов’янська єдність. Тим більше, що називати угро-фінських росіян слов’янами за мовною ознакою все одно, що називати англомовних мулатів Ямайки англійцями або франкомовних негрів Гаїті французами. Не говорячи вже про десятки волзьких, кавказьких та азійських народів Російської Федерації.

Підготував Лука Іваницький за статтею Петра Масляка.

Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc E-mail: luka100luka@ukr.net

1 thought on “Ще раз про «славянскає єдінство».”

  1. Проснись, Льолику!
    “В современной России существуют разные политические и общественные организации с идеологией национал-социализма, такие как Славянский Союз (СС), Национал-социалистическое общество (НСО) и Русское Национальное Единство (РНЕ). Также действуют небольшие автономные группировки национал-социалистов и НС-скинхедов”. – Це з Вікіпедії російської версії (створеної в Росії), прочитай, корисно!
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Национал-социализм

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *