Щодо звернення запорізьких побратимів.

Підтримуючи звернення Запорізької обласної організації УНА-УНСО.

Щодо неправомірних дій обласної ради стосовно надання якогось там статусу російській мові, зауважимо на те, що всі ці конвенції та українські Конституції, стосовно регіональних мов чи то якоїсь нацменшинської культури, стосуються виключно тоді, коли в регіоні компактно мешкає та чи інша національна меншина. Ось тут і все!

Посилайтеся на це, використовуйте це, бо ЦЕ є не тільки Конституція України, але й чинне законодавство, включаючи й різні там конвенції.

Не забудьте статтю 11 Конституції України де право забезпечення потреб корінної нації виокремлено першочергово, а потім вже йдуть всякі й різні.

Антиукраїнський елемент, у тому числі й наші доморощені хахли-яничари, горлопанять на всі заставки про якісь там регіональні мови. Ну, де ви бачили в Україні неукраїнські регіони? Хіба, що Крим. Та й то – кримська земля має пестити автохтонів – українців та кримських татар, а не якихось заїжджих відставників НКВД-КГБ й так далі, колишньої Совіцької імперії, яка влаштувала там відстійник всякого пенсійного непотребу з обширних теренів імперії. То й населилося їх там чимало, та ще з дітьми. Не забудьте, що природа – відпочиває на дітях! Але це не значить, що вони в себе вдома – нехай у кожному поселенні зареєструють свою нацменшинську общину та докажуть, що їх є більшість від мешканців цього поселення. Тоді й побачимо, що з ними робити.

В Україні ніде не зареєстровано компактного мешкання нацменшин, що має викладатися, як община москалів, поляків, румун чи ще когось.

Єдиним, хто підпадає під різні нормальні конвенції після українців, то є кримські татари. От й дбайте про них, бо вони того варті!

А різного роду промосковські закиди залиште в себе на кухні. Бажано їх підсмажити, щоб далеко воняло, чи, пак, неприємно пахло.

Лука Іваницький.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *