Сумські націоналісти готові до ґерцю.

Сьогодні, в неділю 26 грудня.

В офісному приміщення сумської «Просвіти» відбулася звітно-виборча конференція Сумської міської організації Конгресу Українських Націоналістів.

На Конференції були присутні, окрім самих делегатів, представники патріотичного спектру міста Сум, в тому числі й делегація Сумської обласної організації Української Національної Асамблеї (УНА) під проводом голови Організації пана Миколи Сурженка. В своєму слові пан М.Сурженко привітав побратимів з націоналістичного поступу та побажав плідної роботи Конференції, а також всіляких гараздів, особливо в безкомпромісній діяльності у відстоюванні інтересів Української Нації.  Численні гості з інших патріотичних організацій Сумщини також привітали міську організацію КУНу та долучилися до побажань голови СОО УНА-УНСО пана Миколи Сурженка.

Конференція обрала нове керівництво організації на чолі з відомим діячем, незламним борцем за Національну Ідею паном Миколою Коханівським.

У своєму слові пан М.Коханівський запевнив міську організацію КУНу й гостей Конференції, що він віддасть весь свій досвід та зусилля для належної діяльності організації. Присутні сприйняли цю заяву з розумінням того, що пан Микола словами на вітер не кидається й багато хто в своєму слові виказав свою підтримку новому керівництву організації.

Петро Перепуст. Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc ; E-mail: una-unso_sumy@ukr.net ; E-mail: perepust@ukr.net .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *