Тактичні завдання партії.

Микола Сурженко7 лютого керівництво Української Національної Асамблеї (УНА) здійснило консультативну нараду з керівниками східних регіонів України, зокрема з головою Сумської обласної організації УНА паном Миколою Сурженком.

Було обговорено ряд тактичних питань з діяльності Сумської обласної організації УНА. Керівництво партії недвозначно акцентувало завдання підготовки обласних організацій до наступних виборів до Верховної Ради України, а також перспективи діяльності Організації з питань підготовки майбутніх виборів до усіх рівнів місцевих рад.

Як зазначив заступник голови УНА пан Микола Карпюк, обласним організаціям не слід розхолоджуватися, а навпаки – потрібно сконцентрувати усі зусилля для того, щоб підійти до виборів з належною підготовкою, про що вимагає статут партії й поточний момент. Він також зазначив, що підготовка до наступних виборів у політичних партіях розпочинається з дня поточних виборів й не днем пізніше.

Голова Виконкому УНА пан Руслан Зайченко заявив, що усі обласні організації партії мають підготовитися до майбутніх виборів «у всеоружіє» та продемонструвати здатність націоналістичного крила українського суспільства, щоб перебрати владу в свої руки й продемонструвати суспільству відданість УНА Українській Національній Ідеї та її поступу у всіх регіонах України.

Голова Сумської обласної організації УНА пан Микола Сурженко запевнив керівництво партії, що Сумщина практично готова до виконання поставлених задач керівництвом партії та буде активізувати свою діяльність з цього приводу.

Підготував Петро Перепуст.

Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc Email: luka100luka@ukr.net, perepust@ukr.net

1 thought on “Тактичні завдання партії.”

  1. “Голова Сумської обласної організації УНА пан Микола Сурженко запевнив керівництво партії, що Сумщина практично готова до виконання поставлених задач керівництвом партії та буде активізувати свою діяльність з цього приводу.”
    Яким же чином все це буде зроблено?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *