Татарські націоналісти закликають наслідувати приклад Єгипту.

Герб ТатарстануГолова Меджлісу татарського народу (Національний парламент), лідер партії Іттіфак пані Фаузія Байрамова виступила зі зверненням до татарського народу.

У цьому зверненні пані Ф.Байрамова констатувала, що бажанням Росії є знищити татарську націю.

Вона розкритикувала керівництво й політиків республіки Татарстан. Зокрема, про президента Татарстану пана Рустама Мінніханова вона сказала, що окрім спорту він нічого не петрає. А на адресу першого президента Татарстану пана Шаймієва заявила, що за народні кошти, які він примусово зібрав у свій фонд, відроджує татарське поселення Зояда як російське місто Свияжськ. А в Болгарі, історичному місті татар, пан Шаймієв розорав бульдозерами місця, де читають молитви й там відкрив туалети.

Пані Ф.Байрамова звинувачує владу Татарстану в тому, що вони своєю нищівною політикою зі знищення історичної спадщини перетворили Казань у місто, в якому більше немає татарської архітектури. Сьогодні, коли татарська культура ледь жевріє в убогому стані, чиновники Татарстану, витрачаючи мільйонні суми грошей – з Москви в Казань запрошують російсько-єврейських артистів, які, непритаманними нашій нації виступами, принижують національні почуття й дух татарського народу – сказала голова Меджлісу татарського народу пані Ф. Байрамова.

Особливе її занепокоєння викликане тим, що влада Татарстану перетворила ісламські організації в лялькові, насадили там «державних мул». Їх ця влада може поставити, а можуть зняти, безсовісно вмішуючись у внутрішні справи духовенства. А весь татарський народ ця казанська та московська влада розділила на ханахвітів та вахабітів.

Російська влада веде політику знищення активних татар-мусульман – гноїти у в’язницях ні в чому невинних людей. Цьому допомагають боягузи від татарських чиновників й продажне духовенство – вважає пані Ф.Байрамова.

На її думку, така політика направлена на те, щоб татари перестали бути татарами, мусульманами, забули хто вони такі, прийняли християнство й хутко перетворилися в росіян. Все це робиться для того, щоб татарський народ більше ніколи не говорив про свою державність та не мріяв про набуття державної незалежності Татарстану.

У цьому зверненні до татарського народу також сказано, що ні татарським, ні російським чиновникам зараз довіряти не можна, бо нікому з них не потрібно, щоб татари жили як нація зі своєю мовою, культурою – незалежно й щасливо. А через ці дії чиновників, направлені проти татарської нації, мови й релігії – їх закони не виконуйте – сказала пані Ф.Байрамова.

Звернення транслювалося татаромовним радіо «Азалтик» (Свобода). У коментарях на редакційному сайті пані Ф.Байрамова закликала всіх брати приклад з Єгипту де, як відомо, перемогла народна стихія.

Політична діяльність пані Фаузії Байрамової розпочалася ще з кінця восьмидесятих років минулого століття, коли в Татарстані було створено ТОЦ (це аналог НРУ) та політична партія Іттіфак. Їх діяльність у свій час підтримали ряд українських організацій Російської Федерації, зокрема, Московське територіальне об’єднання Руху (МТО Руху). Вони допомагали татарам у проведенні референдуму Татарстану за незалежність де татари отримали позитивний для них результат.

У 2008 році, коли Меджліс татарського народу прийняв декларацію про незалежність Татарстану та заявив про створення національного уряду в екзилі (вигнанні), діяльність національно-патріотичних татарських організацій активізувалася. Головою уряду в екзилі Татарстану став пан Віль Мирзаянов. Сесія Меджлісу також прийняла звернення до країн та ООН з проханням визнати суверенітет Татарстану та організувати масові кампанії в підтримку незалежності Татарстану перед урядами своїх країн та громадськістю.

Багато в чому дуже щось нагадує Україну… Можливо вона помилилася й сказала про нас?

Підготував Петро Перепуст.

Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc Email: luka100luka@ukr.net, perepust@ukr.net  

 

2 thoughts on “Татарські націоналісти закликають наслідувати приклад Єгипту.”

 1. Диктатура при Путине!

  Москва: Cредь бела дня в центре Москвы была убита известная журналистка, обозреватель “Новой газеты” Анна Политковская. Она была убита именно в день рождения Владимира Путина.

  B Чечне: Наталья Эстемирова вела активную борьбу с фальсификацией уголовных дел и являлась членом экспертного совета аппарата Уполномоченного по правам человека РФ в Чечне. Эстемирова была близким другом и коллегой Анны Политковской. За убийством известной правозащитницы Эстемировой стоит руководство Чечни. Такое мнение высказал руководитель правозащитного центра «Мемориал» Олег Орлов.

  В Татарстане: В 2001-ом году сотрудники ФСБ отключили телефоны в штабе Челнинского ТОЦа, грубой силой отобрали зал собраний. В 2002-ом году власти организовали бандитское нападение на новый офис, при этом председатель ТОЦ Рафис Кашапов был жестоко избит, в результате он получил 18 (восемнадцать) переломов костей. В 2003-м году был совершен наезд неизвестного легкового автомобиля на него. Однако властям всего этого показалось мало. В 2004-ом году они возбудили уголовное дело, за якобы нарушение межрелигиозных отношений и поместили его в психбольницу. Дальше – больше! Такие варварства возможны только при Владимире Путине.
  Вахитова Сания Мансуровна.
  Набережные Челны, Татарстан.
  http://www.putinavotstavku.ru/index.php?page=479

 2. Спасибо Вам пани Вахитова Сания Мансуровна.
  Украинские патриоты переживають разом с татарским и другими подневольными народами Росийской Федерации за то, как обстоят у вас дела с демократией.
  Мы в Украине интересуемся политикой Кремля и наши выводы даже более отрицательны, нежели Вы пишете. Кремлевская хунта далека от нужд коренных народов РФ. Они делают все, чтобы сохранить колониальное устройство государства.
  Но, как говорил наш великий Отец Нации Тарас Шевченко – боритесь, поборете, вам Бог помагает! За вас правда и воля Святая.
  Пэтро Пэрэпуст

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *