То яка ж у нас «Батьківщина»?

ЛохвицяБільшість у Лохвицькій міській раді складають представники партії “Батьківщина”, які позиціонують себе як проукраїнська політична сила.

Аякже – на те й назвалися величним словом Батьківщина!

От скоро ми маємо нагоду оцінити їх діяльність під час голосування за поданням депутатської групи «Свобода» в Лохвицькій міськраді де йдеться про демонтаж болвана душителю українського народу В.Ульянову на кличку Лєнін. Він розташований у центральному міському парку на місці Соборної площі, поблизу зруйнованого більшовицькими сатрапами Собору Різдва Пресвятої Богородиці.

Також ця група депутатів-націоналістів внесла проект рішення про перейменування вулиць, які ще й досі носять імена ворогів української нації. Пропонується замінити вулиці та провулки в місті Лохвиці згідно з їх історичних назв, а також з метою вшанування діячів українського національно-визвольного руху, зокрема й тих, котрі були уродженцями Лохвицької землі.

Наприклад, йдеться про перейменування вулиці та провулку з одіозною та чудернацькою назвою “60-річчя Жовтня” – на вулицю імені Провідника ОУН Степана Бандери. Також викладені пропозиції перейменувати деякі існуючі вулиці – на честь Героїв Крут, поетеси та діяча ОУН Олени Теліги, уродженців Лохвиччини братів Дмитра та Бориса Андрієвських, одного з перших у світі дослідників Голодомору-Геноциду українців Полікарпа Плюйка (Поля Половецького), художника-лохвичанина Михайла Дмитренка, діяча козацького руху, дорадника Гетьмана Павла Скоропадського – Антона Кущинського та багатьох інших достойників українського роду.

А що ж Сумський край? У нас партія «Батьківщина» теж не заднього пасе, теж має численне представництво в місцевих радах усіх рівнів. Та щось не чутно патріотичних ініціатив від цієї одіозної політичної сили.

Чи, можливо, вона й не політична, а така ж контора з обмеженою відповідальністю, як і від Партії Регіонів?

Поживемо, побачимо… прослідкуємо!

Скажете – А ваша Українська Національна Асамблея? Запитання слушне. Але ж відомо, що ми й не балотувалися масово на минулих виборах, щоб не розпорошувати патріотичний спектр. Це було узгоджено з місцевими політичними організаціями.

Але в наступні вибори підемо лавиною, бо бачимо, що без нас, стрижня патріотизму й націоналізму в Сумській області, пробуксовує відстоювання поступу Національної Ідеї в радах усіх рівнів.

Підготував Петро Перепуст.

Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc Email: luka100luka@ukr.net, perepust@ukr.net  

 

1 thought on “То яка ж у нас «Батьківщина»?”

  1. Проблема правильно порушується: що зробили депутати патріотичного спрямування, яким довірили і за яких віддали свої голоси сум’яни (сумчани)?
    Одне прохання, не вживайте або якомога менше вживайте словосполучення на зразок “депутатів-націоналістів”. А чому не “депутатів-патріотів”? Скажете, що не кожний депутат достойний таким іменем називатися? Тоді можна сказати “депутатів патріотичного спрямування”.
    Чому це так важливо буде більше зрозуміло, якщо пройдете по лінку і ще раз прочитаєте про значення слова патріотизм:
    http://slovokalinove.blogspot.com/2009/04/blog-post_27.html#links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *