Творча інтелігенція підтримує УНА-УНСО всім своїм натхненням.

У вівторок, 27 квітня.

В приміщенні Сумського єпархіального управління УПЦ Київського Патріархату відбулася нарада оргкомітету з заходу вшанування Всесвітнього Дня Матері о 16 годині на площі Незалежності в Сумах, яке припадає не 16 травня 2010 року.

Відомо, що це прекрасне свято було започатковане в давнину для піднесення статусу материнства у всьому світі. За добу більшовицького лихоліття нашого народу це свято було заборонене, а замість нього нав’язане 8 березня – день народження поплічниці Ульянова-Леніна, комуністки палестинського походження з Німеччини, Клари Цеткін.

Оргкомітет зібрав у собі майже всі релігійні конфесії Сумщини. Радилися як краще провести це свято, хто за що відповідатиме та які заходи мають бути заплановано. Обрали робочу групу під проводом пані Валентини з місії «Есфір». Ця робоча група напрацює всі подробиці проведення цього свята й узгодить все між релігійними конфесіями.

Цікаво, що владика Мефодій з УПЦ Київського Патріархату запропонував запросити до участі в цьому дійстві мусульманську, єврейську, грузинську й вірменську релігійні громади, бо вони теж шанують материнство.

Представник СОО УНА-УНСО пан Петро Перепуст, який є помічником-консультантом владики Мефодія, наголосив, щоб не забули запросити всі громадські й політичні організації області в програмах яких відображено про християнські засади в їх діяльності.

Вже після наради голова обласної організації Союзу українок відома й шанована сумчанами народна артистка України пані Алла Ластовецька в розмові з паном Петром Перепустом сказала, що Україна зараз особливо потребує патріотичних організацій та рухів, а після красиво та емоційно промовила, що УНА-УНСО вона підтримує зі всім її натхненням. Красиво сказано, дай Бог їй здоров’я на многії літа!

Лука Іваницький

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *