У Сумах вшанували пам’ять Руслана ЗАЙЧЕНКА

У Сумах вшанували пам’ять Українського Революціонера, Козака, Унсовця спочилого голови Виконкому Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Руслана ЗАЙЧЕНКА.

Громадська панахида на честь Руслана Зайченка, що відбулася 24 липня в Свято-Воскресенському кафедральному козацькому соборі, зібрала активістів УНА-УНСО, представників різних політичних та громадських організацій Сумщини, а також учасників студентської “Революції на траві”. Сумчани пам’ятають Руслана та його побратимів-унсовців, які влітку 2004 року прибули у Суми для забезпечення охорони наметового містечка та під час походу на Київ.

Єпископ Сумський і Охтирський Української Православної Церкви Київського Патріархату Мефодій, який звершив панахиду за упокій спочилого в Бозі Руслана Зайченка, нагадав присутнім у храмі парафіянам про його внесок у справу відродження Української державності та становлення єдиної Української Православної Церкви.

Голова обласного комітету Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО) Олександр ХОМЕНКО у своєму слові згадав Побратима Руслана, життя якого з кінця 80-их років минулого століття і до останнньої хвилини складалося в боротьбі за Україну. Тому справа честі – продовжувати Справу Руслана.

Царство Небесне спочилому Великому Українцю і Вічная Пам’ять!

Інформаційно-аналітична служба

Сумської обласної організації

Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)

3 thoughts on “У Сумах вшанували пам’ять Руслана ЗАЙЧЕНКА”

  1. Pingback: rafael
  2. Pingback: harry
  3. Pingback: raymond

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *