У ворога закінчилася зброя.

Один із совіцьких болванів (динозавр бойової техніки), які ще й досі бовваніють по всій Україні.

Вони не здатні не то що стріляти, але навіть горіти. Про це повідомляють ЗМІ, бо совіцький танк на Шулявці навіть не зміг запалитися від «суміші Молотова».

Ця акція, видається, була приурочена утворенню Української Повстанської Армії (УПА).

Цього дня, 14 жовтня, в свято Покрови Пресвятої Богородиці, в столиці відбулося ряд заходів, приурочених і святу Покрови, і створенню АПА.

Велелюдні зібрання українців та представників різних націоналістичних партій, в тому числі й УНА-УНСО, вуличні марші, майданні мітинги й концерти – ознаменували цей день в Києві.

Основне гасло-заклик – Україна вступила в Революцію – чергову, але соціальну. Та не зважаючи на соціальні вимоги революціонерів, політична основа цього руху постає першочергово.

Цікаво було б узнати реакцію влади. Адже, від всього сказаного на майданах, від закликів до революції, нехай і соціальної, можна й злякатися.

Господь почув молитву українців й навіяв новітні визвольні змагання нашого народу від окупаційної влади – так приблизно говорять пересічні українці, свідки народного дійства в День Покрови Пресвятої Богородиці.

Цікаво й те, що славне місто Суми не відстає від столиці в цьому напрямку. Розповідь про події в Сумах читайте на нашому сайті.

У ворога закінчилася зброя. Ця цитата із Книги Псалмів нагадала пересічному українцю стан речей в політикумі сьогодення.

Наступним разом Сайт Сумської обласної організації УНА-УНСО наведе ще ряд цитат зі Святого Письма щодо нашого сьогодення.

Петро Перепуст.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *