УНА-УНСО Сумщини бажає переймати досвід навчання убивства людей у духовенства Сумської єпархії УПЦ (МП).

Днями, 3 червня, з благословення сумського владики з Московського патріархату Євлогія.

Ректор місцевого духовного училища, за підтримки командування військової частини А 1476 на Сумщині, повідомив, що студенти Сумського пастирсько-богословського духовного училища з Московського патріархату провели військові вишколи зі стрільби з автоматичної убойної зброї по уявним мішеням ворога, певно, портретам Святійшого Патріарха Філарета та папи Римського Бенедикта ХVІ.

Місцеві унсовці з заздрістю читали на сайті Сумської єпархії УПЦ (МП) про ці події та вирішили, що потрібно змінити свою традиційну польову форму одягу камуфляжі на підрясники з Києво-Печерської Лаври з метою постріляти не тільки з автоматичної зброї Збройних Сил України, а й з танків та гармат. Жаль атомну зброю звели нанівець в Українському війську, а то була б перспектива хоч би маленьку атомну бомбочку (треніровочну) скинути на японські міста, бо там давно вже американцями влаштований полігон з цього приводу.

Сумські унсовці також мають надію навчитися разом з сумським духовенством Московського патріархату, або в нього, як викручувати руки, ламати хребти людям, що, певно, в перспективі заплановано цим духовенством під час занять з рукопашного бою.

Правда постає питання, а чи вже досягли унсовці того духовного рівня, щоб їх можна навчати екзекуціям над людьми під час рукопашних боїв та куди і як стріляти в уявного ворога, бо унсовці ж не духовенство Сумської єпархії УПЦ (Московського патріархату) яке до цього вже поспіло.

От і заклопотане зараз керівництво Сумської обласної організації УНА-УНСО – як би дорости до таких духовних висот, як те мають московські попи на Сумщині, щоб державні військові структури і їх взяли на навчання, щоб уміти убивати людей.

Підготував Лука Іваницький.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *