Відбулося засідання політради УНА-УНСО

У суботу, 8 травня 2010 року, в Києві відбулося засідання політради Української Національної Асамблеї.

Розглянуто питання підготовки скликання чергового з’їзду партії 30 червня 2010 року відповідно до вимог статуту УНА та згідно з Законом України «Про політичні партії в Україні».

Учасники засідання політради УНА прискіпливо обговорили всі питання, які передують скликанню партійного з’їзду – це й квоту представництва від обласних організацій, скликання звітно-виборчих конференцій регіональних  організацій та зборів первинних осередків партії на місцях тощо. Особливу увагу було приділено дотриманню статутних вимог партії та чинного законодавства з цього приводу.

Голова Сумської обласної організації УНА-УНСО пан Микола Сурженко в своїй доповіді на політраді наголосив, що обласна організація готова скликати звітно-виборчу конференцію СОО УНА-УНСО 1 червня поточного року про що вже є попереднє рішення обласного комітету партії.

На політраді також було піднято питання діяльності організації в нових політичних умовах, що склалися з приходом до влади Партії Регіонів та організації спротиву ряду громадських та політичних організацій України діям нової влади. Було ухвалено уважно відслідковувати розгортання протистояння опозиції нинішній владі, а в разі необхідності долучитися до спільних дій. Також було зазначено, що потуга УНА-УНСО є перевірена двадцятилітнім своїм політичним досвідом боротьби за ствердження Української Національної Ідеї, впродовж цього терміну жодного разу партія не збочилася на манівці відстоюючи національні інтереси, а через це має бути почута й врахована позиція такої надійної та досвідченої партії у прийнятті важливих консолідованих політичних рішень поточного моменту.

Особливо важливим є позиція обласних організацій на місцях. Всі розуміють, що сьогодення вимагає консолідації політичних сил патріотичного спрямування не тільки з питань діяльності нової, як було сказано – оригінальної, влади, але й на перспективу місцевих виборів.

Зараз потрібно чітко й однозначно заявити людям про причини негараздів в Україні за весь термін її незалежності. А це відсутність у владних структурах достатньої кількості націоналістичних сил, бо демократи вичерпали свої можливості й продемонстрували непридатність достойно відстоювати інтереси української нації, особливо в час консолідації антиукраїнського елементу.

Зараз, як відомо, скликається Народний комітет національного порятунку України, про що закликає українська інтелігенція та ряд політичних діячів. В Сумах має відбутися засідання представників патріотичних організацій Сумщини з цього приводу. Ці нові політичні утворення на місцях, певно ж, окрім іншого, є попереднім проектом для створення виборчого блоку на майбутніх виборах.

Прийшов час потужніше долучитися націоналістичним силам до очолення народного руху спротиву антиукраїнському елементу завдяки «походу у владу». Така позиція партії потребує всеохоплююче дійство, що й розпочнеться з підготовки до місцевих виборів, які рано чи пізно мають відбутися. Звичайно, партія має діяти в напрямку об’єднання націоналістичних сил на місцях для формування дієздатної потуги зі ставкою на національно свідомих особистостей, а не на випадкових людей з великою кишенею чи привабливою посадою.

Політрада УНА намітила віхи діяльності регіональних організацій, застерегла від політичних «шарахань» у сторони, наголосила на те, щоб опиралися на досвід політичної діяльності партії.

Микола Тисячник. Інформаційно-аналітична служба

Сумської обласної організації

Української Національної Асамблеї (УНА-УНСО)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *