Віднайдено нові методи спілкування.

Віднайдено найновіші оригінальні методи спілкування в Сумській області між громадськістю та керівництвом області.

Керівництво Сумської обласної державної адміністрації, як відомо, покликане до консолідації політичних партій та громадських рухів в руслі розбудови громадянського суспільства на місцях. Для цього керманичі області час від часу збирають наради, «круглі столи» тощо з представників обласних організацій партій та громадських організацій, церков з метою виявлення різних настроїв громадян, потреби сприяння їх діяльності, що обумовлено чинним законодавством, а також для залучення всього прогресивного для розвитку області в різноманітних галузях її життєдіяльності. Та й взагалі, почути вільну думку громади завжди корисно для керівництва.

Але не така це вже й проста справа спілкуватися. Адже палітра вподобань громадян різниться від крайнього лівого крила до правого. Може бути безліч думок з одного й того ж питання і все це потрібно привести, як то кажуть, до єдиного знаменника.

Для вдосконалення такого спілкування з громадськістю нова обласна влада віднайшла оригінальний метод завдяки віртуальних нарад через ефір. Тільки не плутайте з радіоефіром. Мається на увазі тлумачення цього слова в первозданному значенні. А щоб краще зрозуміти пересічному читачеві про який ефір тут йдеться, то можна звернутися за роз’ясненням до Київського мера. Тільки в столиці орудують космосом, а Сумщина опанувала ефір.

І не думайте, що це фантастика. Колись не вірили, що можна побувати на Місяці. Просто ця нова методика глибоко утаємничена, щоб наші конкуренти не вкрали собі.

Ми, патріоти Сумщини, все нове й прогресивне зберігаємо в тайні. І це має відповідний ефект. Дивишся, нібито нічого не відбувається, ніяких тобі нарад чи «круглих столів», а насправді, о!, насправді… Ні далі не скажу – велика таємниця!

Тож вітаємо нове керівництво Сумської області з визначними досягненнями в …, ну, одним словом, науці.

Лука Іваницький

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *