Яке величне ім’я твоє, Господи!

З цим звернувся Святійший Патріарх Філарет.

До учасників святкового прийому з нагоди свята Різдва Христового у вітальній залі готелю «Київська Русь» де були присутні відомі діячі українського суспільства й найчисельніша делегація Української Національної Асамблеї (УНА).

Приємно було бачити в залі непересічних осіб української громадськості. Були й представники владних структур.

Святійший Філарет у розмові з головою Київської міської організації УНА паном Ігорем Мазуром та членом Проводу УНА пані Наталкою Чангулі й представником Сумської обласної організації УНА, помічником-консультантом єпископа Сумського і Охтирського УПЦ Київського Патріархату Мефодія паном Петром Перепустом зауважив, що віддані сини й дочки національного відродження України завжди були в перших рядах за відновлення Української Помісної Церкви. Й зараз, у цей буремний час, Україна й Церква знову кличе патріотичну громадськість у відстоюванні ідеалів Українського Національного Православ’я та поступу Української Ідеї.

Присутні члени УНА завірили Святійшого Патріарха Філарета, що наші підрозділи по всій Україні є надійним захисником Національного Православ’я, а наш лідер, пан Юрій Шухевич, завжди відстоює інтереси Київського Патріархату. Святійший Патріарх Філарет подякував делегації УНА за підтримку Церкви.

На урочистостях делегацією УНА було обговорено чимало питань з представниками громадських й політичних організацій України, які виказали своє задоволення й підтримку діяльності УНА та виказали думку про об’єднання зусиль усіх патріотичних згромаджень України в боротьбі за подальше утвердження миру й злагоди в суспільстві.

Іншого не може й бути, бо наша партія чітко стоїть на позиціях українського націоналізму от вже понад двадцять років й ніхто не може сказати, що ми звернули на манівці. А що стосується Національного Православ’я, то навіть запеклий недруг нашої Організації промовчить з цього приводу, бо УНА є незламною опорою Київського Патріархату.

Христос народився – славімо його!

Підготував Лука Іваницький. Українська Національна Асамблея, місто Суми.

http://www.unso.loc ; E-mail: luka100luka@ukr.net, una-unso_sumy@ukr.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *