Звернення націоналістичних сил Сумщини з приводу Ситуації з масовими вивільненнями працівників з ВАТ “СНВО ім. Фрунзе” до керівництва області та держави

  • Президенту України
  • Януковичу В.Ф.
  • Прем’єр-міністру України
  • Азарову М.Я.
  • Голові Сумської обласної
  • державної   адміністрації
  • Чмирю Ю.П.

Звернення

Вимагаємо негайно припинити практику масових необґрунтованих звільнень працівників ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе» та на інших підприємствах міста. Забезпечити відповідне завантаження потужностей підприємства за рахунок держзамовлень. Забезпечити молодих спеціалістів після закінчення навчання у вишах та професійно-технічних закладах гарантованим першим робочим місцем. Гарантувати конституційне право кожному працюючому українцеві право на публічне висловлення протестів та не допустити репресій проти учасників протестного руху за збереження робочих місць. Вплинути на керівництво заводу, щодо тиску на активістів Вільних профспілок працівників ВАТ «Сумське НВО ім. М.В. Фрунзе», які взяли участь у акціях протесту 21-23 березня 2011 р.

У разі невиконання наших вимог залишаємо за собою право проведення масових акцій протесту як у м. Суми, так і по території всієї України.

Сумська обласна організація ВО “Свобода”,   Сумська обласна організація Українська Національна Асамблея (УНА-УНСО),  Сумська міська партійна організація “Конгрес Українських Націоналістів”,  Сумська обласна організація “Народний Рух України”

2 thoughts on “Звернення націоналістичних сил Сумщини з приводу Ситуації з масовими вивільненнями працівників з ВАТ “СНВО ім. Фрунзе” до керівництва області та держави”

  1. Та плевала эта власть на эти звернення !!! пора вооружать население и принимать присягу на верность украинскому народу , а не президенту ,и идти на киев молодёжь Донбасса с УНА-УНСО, схід і захід разом !!!

  2. Будет вам и дудка, будет и свисток! Довооружаетесь.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *